Sunday, 23 September 2018

Under 15 Divisions Under 15 Premier

Swords Manor FC vs Bohemian FC, Brackenstown Rd 1:00 am, Referee TBA

Drogheda Marsh Cresent vs Balbriggan FC, Location TBA 1:00 am, Referee TBA

Under 13 Divisions Under 13 Premier

Donacarney Celtic vs Rush Athletic FC, Castlemartin 1:00 am, Referee TBA

Laytown Utd vs Clonee Utd, Seafield Laytown 11:00 am, Referee TBA

Under 14 Divisions Under 14 Premier

Ashbourne Utd vs Laytown Utd, Archerstown Grounds 1:00 am, Referee TBA

Under 16 Divisions Under 16 Premier

Maynooth Town FC vs Bohemian FC, Rathcoffey Rd 1:00 am, Referee TBA

Drogheda Town FC vs Dunboyne AFC, St Olivers Community College 1:00 am, Referee TBA

Under 13 Divisions Under 13 A

Bohemian FC vs Lusk Utd, Location TBA 1:00 am, Referee TBA

Baldoyle Utd vs Malahide Utd, Brookstone Road, Baldoyle Clubhouse ( 1:00 am, Referee TBA

Raheny United vs Swords Celtic FC, St Anne's Pk 1:00 am, Referee TBA

Under 13 Divisions Under 13 B

St Itas AFC vs Lusk Utd, Ballymastone 1:00 am, Referee TBA

Swords Manor FC vs Dunshaughlin Youths, Brackenstown Rd 1:00 am, Referee TBA

Under 13 Divisions Under 13 C

Trinity Donaghmede vs Rivervalley Rangers, Fr Collins Pk 1:00 am, Referee TBA

Dunboyne AFC vs Lusk Utd, Summerhill Rd 1:00 am, Referee TBA

Maynooth Town FC vs Skerries Town FC, Rathcoffey Rd 1:00 am, Referee TBA

Balbriggan FC vs Kinsealy United , St Molagas Pk 1:00 am, Referee TBA

Under 13 Divisions Under 13 D

Donacarney Celtic vs St John Vianny, Castlemartin 1:00 am, Referee TBA

Balscadden Boys vs Clonee Utd, Ring Commons 1:00 am, Referee TBA

Rush Athletic FC vs East Meath Utd, St Catherine's Pk 1:00 am, Referee TBA

Laytown Utd vs Ashbourne Utd, Seafield Laytown 1:00 am, Referee TBA

St Itas AFC vs Swords Celtic FC, Ballymastone 1:00 am, Referee TBA

Kilmore Celtic vs Balbriggan FC, Oscar Traynor Rd 1:00 am, Referee TBA

Under 13 Divisions Under 13 E

Artane/Beaumont vs Sheriff YC, Rockfield Pk 11:00 am, Referee TBA

Mc Kelvey Celtic vs Grange Woodbine FC, Celtic Park Charleston Finglas 11:00 am, Referee TBA

Mid-Sutton FC vs St Columban's S/B, Bayside School 11:00 am, Referee TBA

Under 15 Divisions Under 15 A

Ashbourne Utd vs Newlands/Castle Park, Archerstown Grounds 1:00 am, Referee TBA

Dunshaughlin Youths vs Dunboyne AFC, Ind Est 1:00 am, Referee TBA

Mc Kelvey Celtic vs Duleek FC, Celtic Park Charleston Finglas 1:00 am, Referee TBA

Under 15 Divisions Under 15 B

Artane/Beaumont vs Lusk Utd, Rockfield Pk 1:00 am, Referee TBA

Baldoyle Utd vs Priorswood FC, Brookstone Road, Baldoyle Clubhouse ( 1:00 am, Referee TBA

Dunboyne AFC vs Killegland AFC, Summerhill Rd 1:00 am, Referee TBA

Balbriggan FC vs St Itas AFC, St Molagas Pk 1:00 am, Referee TBA

Maynooth Town FC vs Kinsealy United , Rathcoffey Rd 1:00 am, Referee TBA

Under 16 Divisions Under 16 A

Skerries Town FC vs Rush Athletic FC, Towns Pk 1:00 am, Referee TBA

Dunboyne AFC vs Balbriggan FC, Summerhill Rd 1:00 am, Referee TBA

Malahide Utd vs Maynooth Town FC, Malahide Castle 1:00 am, Referee TBA

Under 16 Divisions Under 16 B

Raheny United vs Clonee Utd, St Anne's Pk 1:00 am, Referee TBA

Kilbarrack Utd vs Lusk Utd, Rose Glen 1 1:00 am, Referee TBA

East Meath Utd vs Malahide Utd, Minnestown Rd 1:00 am, Referee TBA

St Joseph's E/W vs Swords Celtic FC, Fairview Pk 1:00 am, Referee TBA

Under 14 Divisions Under 14 A

Kilbarrack Utd vs Dunboyne AFC, Location TBA 1:00 am, Referee TBA

Clonee Utd vs Swords Celtic FC, Damastown 11:00 am, Referee TBA

Malahide Utd vs Ratoath Harps, Malahide Castle 11:00 am, Referee TBA

Under 14 Divisions Under 14 B

Bohemian FC vs Laytown Utd, Location TBA 1:00 am, Referee TBA

Rivervalley Rangers vs Dunshaughlin Youths, Ridgewood Pk 11:00 am, Referee TBA

East Meath Utd vs Rush Athletic FC, Minnestown Rd 11:00 am, Referee TBA

Under 14 Divisions Under 14 C

Maynooth Town FC vs Balrath FC, Rathcoffey Rd 11:00 am, Referee TBA

Dunboyne AFC vs Balbriggan FC, Summerhill Rd 11:00 am, Referee TBA

Mid-Sutton FC vs Ashbourne Utd, Bayside School 11:00 am, Referee TBA

Under 14 Divisions Under 14 D

Clonee Utd vs Rush Athletic FC, Damastown 1:00 am, Referee TBA

Artane/Beaumont vs Swords Celtic FC, Rockfield Pk 1:00 am, Referee TBA

Willows FC vs Skerries Town FC, Location TBA 11:00 am, Referee TBA

Baldoyle Utd vs Ayrfield Utd FC, Brookstone Road, Baldoyle Clubhouse ( 11:00 am, Referee TBA

Balbriggan FC vs Malahide Utd, St Molagas Pk 11:00 am, Referee TBA

Under 17 Divisions Under 17 A

Dunshaughlin Youths vs Willows FC , Ind Est 1:00 am, Referee TBA