Fixtures
Tuesday, 14 May 2024
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 A
St Itas AFC vs Dingle Utd, Ballymastone
Wednesday, 15 May 2024
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 C
Grange Woodbine FC vs Dunboyne AFC, Woodbine Rd
Bohemian FC vs Ashbourne Utd, Phoenix Park
Thursday, 16 May 2024
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 Premier
Balbriggan FC vs Balrath Girls/Boys F.C., St Molagas Pk
East Meath Utd vs Drogheda Town FC, Minnestown Rd
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 Premier
Skerries Town FC vs Donacarney Celtic, Towns Pk
Ratoath Harps vs Clonee Utd, CHC Pk
Saturday, 18 May 2024
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 Premier
Skerries Town FC vs Maynooth Town FC, Towns Pk
Clonee Utd vs Donacarney Celtic, Damastown
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 A
Skerries Town FC vs Balbriggan FC, Towns Pk
Drogheda Town FC vs Baldoyle Utd, St Olivers Community College
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 B
Skerries Town FC vs St Columban's S/B, Location TBA
Clonee Utd vs Stamullen FC, Damastown
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 C
Willows FC vs Grange Woodbine FC, Poppintree Pk No3
Dunboyne AFC vs Bohemian FC, Summerhill Rd
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 D
Skerries Town FC vs Liffeybank, Towns Pk
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 F
Balbriggan FC vs Ashbourne Utd, St Molagas Pk
Maynooth Town FC vs St Columban's S/B, Rathcoffey Rd
Sunday, 19 May 2024
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 Premier
Marino AFC vs Balrath Girls/Boys F.C., 9aside Marino Institute of Education/11aside Marino Pk/Mount Temple
Drogheda Town FC vs East Meath Utd, St Olivers Community College
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 A
Dingle Utd vs Ashbourne Utd, John Paul Pk 1 /Broombridge
Rush Athletic FC vs St Itas AFC, St Catherine's Pk
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 B
East Meath Utd vs Liffeybank, Minnestown Rd
Marino AFC vs Donacarney Celtic, 9aside Marino Institute of Education/11aside Marino Pk/Mount Temple
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 C
Ratoath Harps vs Marino AFC, CHC Pk
Artane/Beaumont vs Rivervalley Rangers , Rockfield Pk
Swords Manor FC vs Balrothery FC, Brackenstown Rd
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 D
Rush Athletic FC vs Rush Athletic FC, St Catherine's Pk
Balbriggan FC vs Rivervalley Rangers , St Molagas Pk
Baldoyle Utd vs Tyrrelstown United, Brookstone Road, Baldoyle Clubhouse (
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 E
Killester/Donnycarney vs Cloghertown Utd, SSG Maypark/11asaide Priorswood
St Itas AFC vs Balrothery FC, Ballymastone
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 F
Marino AFC vs Balrath Girls/Boys F.C., Location TBA
Lusk Utd vs Rivervalley Rangers , Rathmore Rd
Wednesday, 22 May 2024
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 Premier
Drogheda Town FC vs Balbriggan FC, St Olivers Community College
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 B
Ratoath Harps vs Donacarney Celtic, CHC Pk
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 C
Grange Woodbine FC vs Balscadden FC , Woodbine Rd
Willows FC vs Bohemian FC, Poppintree Pk No3
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 D
Rush Athletic FC vs Baldoyle Utd, St Catherine's Pk
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 F
St Columban's S/B vs Balbriggan FC, Glin Rd
Saturday, 25 May 2024
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 Premier
Ratoath Harps vs Donacarney Celtic, CHC Pk
Maynooth Town FC vs Skerries Town FC, Rathcoffey Rd
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 A
Balbriggan FC vs Drogheda Town FC, St Molagas Pk
Skerries Town FC vs Dunboyne AFC, Towns Pk
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 B
St Columban's S/B vs Stamullen FC, Glin Rd
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 C
Ashbourne Utd vs Willows FC , Archerstown Grounds
Bohemian FC vs Dunboyne AFC, Phoenix Park
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 D
Skerries Town FC vs Baldoyle Utd, Towns Pk
Glebe North vs Rivervalley Rangers , Craoibhin Park
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 E
Donacarney Celtic vs Maynooth Town FC, Blackhills
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 F
St Columban's S/B vs Ashbourne Utd, Glin Rd
Maynooth Town FC vs Dunboyne AFC, Rathcoffey Rd
Sunday, 26 May 2024
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 Premier
Drogheda Town FC vs Balrath Girls/Boys F.C., St Olivers Community College
East Meath Utd vs Balbriggan FC, Minnestown Rd
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 A
Dingle Utd vs Rush Athletic FC, John Paul Pk 1 /Broombridge
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 B
Donacarney Celtic vs Liffeybank, Blackhills
Ratoath Harps vs East Meath Utd, CHC Pk
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 C
Rivervalley Rangers vs Swords Manor FC, Rivervalley Pk/Ridgewood
Artane/Beaumont vs Marino AFC, Rockfield Pk
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 A
Glebe North vs Balbriggan FC, Craoibhin Park
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 D
Balbriggan FC vs Tyrrelstown United, St Molagas Pk
Rush Athletic FC vs Rivervalley Rangers , St Catherine's Pk
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 E
Balrothery FC vs St Itas AFC, Glebe Park
Wednesday, 29 May 2024
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 Premier
Balbriggan FC vs East Meath Utd, St Molagas Pk
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 B
Liffeybank vs East Meath Utd, St Catherines Pk D15
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 C
Balrothery FC vs Marino AFC, Glebe Park
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 Premier
Donacarney Celtic vs Skerries Town FC, Blackhills
Clonee Utd vs Ratoath Harps, Damastown
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 A
Baldoyle Utd vs Balbriggan FC, Brookstone Road, Baldoyle Clubhouse (
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 C
Balscadden FC vs Willows FC , Ring Commons
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 D
Balbriggan FC vs Rush Athletic FC, St Molagas Pk
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 D
Skerries Town FC vs Rivervalley Rangers , Towns Pk
Saturday, 1 June 2024
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 Premier
Ratoath Harps vs Skerries Town FC, CHC Pk
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 A
Drogheda Town FC vs Skerries Town FC, St Olivers Community College
Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 C
Grange Woodbine FC vs Ashbourne Utd, Woodbine Rd
Sunday, 2 June 2024
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 Premier
Balrath Girls/Boys F.C. vs Balbriggan FC, Kentstown National School
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 B
East Meath Utd vs Donacarney Celtic, Minnestown Rd
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 C
Balrothery FC vs Swords Manor FC, Glebe Park
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 D
Tyrrelstown United vs Balbriggan FC, Tyrrelstown Pk
Wednesday, 5 June 2024
Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 C
Marino AFC vs Balrothery FC, 9aside Marino Institute of Education/11aside Marino Pk/Mount Temple