Sunday, 14 October 2018

Under 12 Kevin Moran Prem/A Cup

Final: Donacarney Celtic ( Under 12 Premier ) 0 vs 1 Skerries Town FC ( Under 12 Premier )

Under 12 David Costello Sat A Sun B/C Cup

Final: East Meath Utd (Under 12 B) 2 vs 1 Willows FC (Under 12 A (Saturday ))

Under 12 Lee Brothers Sat C Sun D Cup

Final: Kinsealy United (Under 12 D) 1 vs 3 Baldoyle Utd (Under 12 D)

Under 13 Joe Kirby Prem/A Cup

Final: East Meath Utd ( Under 13 Premier ) 2 vs 1 Killegland AFC ( Under 13 Premier )

Under 14 Brendan McKenna Prem/A Cup

Final: Clonee Utd ( Under 14 Premier ) 4 vs 3 Tolka Rovers ( Under 14 Premier )

Under 14 Euro-Sportring B/C/D Cup

Final: St Itas AFC (Under 14 C) 0 vs 1 Balscadden Boys (Under 14 C)


Saturday, 13 October 2018

Under 13 Tommy Mc Cabe B/C/D Cup

Final: Artane/Beaumont ( Under 13 B) 0 vs 3 Balbriggan FC ( Under 13 B)


Saturday, 29 September 2018

Under 14 Brendan McKenna Prem/A Cup

Semi finals: Baldoyle Utd (Under 14 A ) 0 vs 6 Clonee Utd ( Under 14 Premier )


Sunday, 23 September 2018

Under 12 Kevin Moran Prem/A Cup

Semi finals: Lusk Utd (Under 12 A ) 0 vs 5 Donacarney Celtic ( Under 12 Premier )

Semi finals: Balbriggan FC ( Under 12 Premier ) 0 vs 2 Skerries Town FC ( Under 12 Premier )

Under 12 David Costello Sat A Sun B/C Cup

Semi finals: East Meath Utd (Under 12 B) 7 vs 6 Balbriggan FC (Under 12 A (Saturday ))

Under 12 Lee Brothers Sat C Sun D Cup

Semi finals: Baldoyle Utd (Under 12 D) 4 vs 1 Dingle Utd (Under 12 C (Saturday ))

Under 13 Joe Kirby Prem/A Cup

Semi finals: Dunboyne AFC ( Under 13 Premier ) 0 vs 5 East Meath Utd ( Under 13 Premier )

Semi finals: Killegland AFC ( Under 13 Premier ) 2 vs 1 Balbriggan FC ( Under 13 Premier )

Under 13 Tommy Mc Cabe B/C/D Cup

Semi finals: Artane/Beaumont ( Under 13 B) 7 vs 2 Stamullen FC ( Under 13 B)

Semi finals: Kilbarrack Utd ( Under 13 B) 1 vs 2 Balbriggan FC ( Under 13 B)

Under 14 Brendan McKenna Prem/A Cup

Quarter finals: Baldoyle Utd ( Under 14 Premier ) 4 vs 5 Clonee Utd ( Under 14 Premier )

Semi finals: Donacarney Celtic (Under 14 A ) 0 vs 1 Tolka Rovers ( Under 14 Premier )

Under 14 Euro-Sportring B/C/D Cup

Semi finals: Donacarney Celtic (Under 14 B) 1 vs 3 Balscadden Boys (Under 14 C)

Semi finals: St Itas AFC (Under 14 C) 4 vs 1 Hartstown Huntstown FC (Under 14 B)


Saturday, 22 September 2018

Under 12 Lee Brothers Sat C Sun D Cup

Semi finals: St Joseph's E/W (Under 12 C (Saturday )) 1 vs 3 Kinsealy United (Under 12 D)


Wednesday, 12 September 2018

Under 12 David Costello Sat A Sun B/C Cup

Semi finals: Willows FC (Under 12 A (Saturday )) 3 vs 1 Kinsealy United (Under 12 B)


Sunday, 9 September 2018

U17 Mary Farrell Cup

Quarter finals: Lusk Utd (Under 17 B ) 5 vs 0 Balbriggan FC ( Under 17 Premier )

Quarter finals: Balscadden Boys ( Under 17 Premier ) 2 vs 4 St John Vianny (Under 17 B )

Quarter finals: Parkvilla FC (Under 17 A) 4 vs 5 Bohemian FC ( Under 17 Premier )


Wednesday, 5 September 2018

Under 12 David Costello Sat A Sun B/C Cup

Quarter finals: Marino AFC (Under 12 B) 0 vs 1 Balbriggan FC (Under 12 A (Saturday ))

Under 13 Joe Kirby Prem/A Cup

Quarter finals: Dunboyne AFC ( Under 13 Premier ) 4 vs 3 Laytown Utd ( Under 13 Premier )

Under 14 Brendan McKenna Prem/A Cup

Quarter finals: Laytown Utd ( Under 14 Premier ) 1 vs 2 Tolka Rovers ( Under 14 Premier )


Tuesday, 4 September 2018

Under 12 Kevin Moran Prem/A Cup

Quarter finals: Skerries Town FC ( Under 12 Premier ) 5 vs 4 Laytown Utd ( Under 12 Premier )

Quarter finals: Donacarney Celtic (Under 12 A ) 0 vs 4 Balbriggan FC ( Under 12 Premier )

Quarter finals: Clonee Utd ( Under 12 Premier ) 0 vs 3 Donacarney Celtic ( Under 12 Premier )

Quarter finals: Marino AFC (Under 12 A ) 0 vs 1 Lusk Utd (Under 12 A )

Under 12 David Costello Sat A Sun B/C Cup

Quarter finals: Ratoath Harps (Under 12 B) 1 vs 3 Willows FC (Under 12 A (Saturday ))

Quarter finals: Malahide Utd (Under 12 B) 1 vs 4 East Meath Utd (Under 12 B)

Quarter finals: Balrath FC (Under 12 A (Saturday )) 2 vs 3 Kinsealy United (Under 12 B)

Under 12 Lee Brothers Sat C Sun D Cup

Quarter finals: Stamullen FC (Under 12 C (Saturday )) 1 vs 3 Baldoyle Utd (Under 12 D)

Quarter finals: Kinsealy United (Under 12 D) 4 vs 3 Balbriggan FC (Under 12 C (Saturday ))

Quarter finals: Dingle Utd (Under 12 C (Saturday )) 3 vs 0 Ashbourne Utd (Under 12 D)

Quarter finals: Dunboyne AFC (Under 12 D) 3 vs 5 St Joseph's E/W (Under 12 C (Saturday ))

Under 13 Joe Kirby Prem/A Cup

Quarter finals: Balbriggan FC ( Under 13 Premier ) 3 vs 2 Phoenix FC ( Under 13 Premier )

Quarter finals: Rush Athletic FC ( Under 13 Premier ) 1 vs 7 East Meath Utd ( Under 13 Premier )

Quarter finals: Donacarney Celtic ( Under 13 Premier ) 0 vs 1 Killegland AFC ( Under 13 Premier )

Under 13 Tommy Mc Cabe B/C/D Cup

Quarter finals: Ashbourne Utd ( Under 13 D) 1 vs 4 Artane/Beaumont ( Under 13 B)

Quarter finals: Balbriggan FC ( Under 13 B) 4 vs 2 Maynooth Town FC ( Under 13 C)

Quarter finals: Balbriggan FC ( Under 13 C) 1 vs 2 Stamullen FC ( Under 13 B)

Quarter finals: Kilbarrack Utd ( Under 13 B) 1 vs 0 Lusk Utd ( Under 13 B)

Under 14 Brendan McKenna Prem/A Cup

Quarter finals: Donacarney Celtic (Under 14 A ) 7 vs 3 Balbriggan FC ( Under 14 Premier )

Quarter finals: Maynooth Town FC ( Under 14 Premier ) 0 vs 2 Baldoyle Utd (Under 14 A )

Under 14 Euro-Sportring B/C/D Cup

Quarter finals: Balscadden Boys (Under 14 C) 6 vs 5 Rush Athletic FC (Under 14 B)

Quarter finals: Malahide Utd (Under 14 D) 0 vs 2 Donacarney Celtic (Under 14 B)

Quarter finals: Grange Woodbine FC (Under 14 D) 0 vs 6 Hartstown Huntstown FC (Under 14 B)

Quarter finals: St Itas AFC (Under 14 C) 5 vs 2 East Meath Utd (Under 14 B)


Sunday, 8 April 2018

u18 Ronnie Bradshaw Cup

Round 1: Maynooth Town FC ( Under 18 A) 2 vs 4 Hartstown Huntstown FC ( Under 18 Premier)

Round 1: Portrane Athletic ( Under 18 Premier) 3 vs 2 Balbriggan FC ( Under 18 A)

Round 1: Donacarney Celtic ( Under 18 A) 1 vs 2 Swords Celtic FC ( Under 18 A)

Round 1: Kinnegad Juniors AFC ( Under 18 A) 5 vs 1 Marino AFC ( Under 18 A)

Round 1: Dunshaughlin Youths ( Under 18 Premier) 3 vs 4 Portmarnock AFC ( Under 18 Premier)