SSG Fixtures 24th November 2018
All Fixtures are subject to change by Fixture Secretaries
SSG Fixtures 24th November
Under 7:
Balscadden Boys v Stamullen FC, Ring Common, 11am;
Baldoyle Utd v East Meath Utd, Racecourse Pk, 10am;
Grange Woodbine v Laytown Utd, Woodbine Rd, 11am;
Mid Sutton IDLE.
Under 8A:
Howth Celtic AFC v Rivervalley Rangers, Grace O’Malley Pk, 11am;
Ratoath Harps v Bohemians FC, Cityjet Pk, 10am;
Stamullen FC v Balbriggan FC, Gormanstown, 10am;
Dunboyne AFC v Ashbourne Utd, Summerhill Rd, 10am.
Under 8B:
East Meath Utd v Malahide Utd, Minnestown, 11am;
Ratoath Harps v Maynooth Town, Cityjet Pk, 11am;
Baldoyle Utd v Ashbourne Utd, Racecourse Pk, 11am;
St Itas AFC v Dunboyne AFC, Ballymastone, 10am.
Under 8C:
St Francis M/V v Rush Athletic, Priorswood Pk, 10am;
Darndale FC v East Meath Utd, Darndale Pk, 10am;
Baldoyle Utd v Balbriggan FC, Racecourse Pk, 12pm;
Stamullen FC v Laytown Utd, Gormanstown, 11am;
Balscadden Boys IDLE.
Under 8D:
Bohemians FC v Maynooth Town, Inspire Fitness, 10am;
Darndale FC v Clonee Utd, Darndale Pk, 11am;
Baldoyle Utd v Malahide Utd, Racecourse Pk, 1pm;
Kilmount FC v St Columban’s, My Olive Ave, 10am;
Artane Beaumont v Rivermount Boys, Rockfield Pk, 12pm.
Under 9A:
Bohemians FC v Maynooth Town, Inspire Fitness, 11am;
Rush Athletic v St Ita’s AFC, St Catherine’s Pk, 10am;
Ashbourne Utd v Baldoyle Utd, Archerstown, 10am;
Stamullen FC v Dunboyne AFC, Gormanstown, 12pm.
Under 9B:
Dingle Utd v Ratoath Harps, John Paul Pk, 11am;
Balbriggan FC v Laytown Utd, St Molagas Pk, 10am;
Clonee Utd v Kilmore Celtic, Damastown, 10am;
Skerries Town v East Meath Utd, Town Pk, 11am;
Rivervalley Rangers IDLE.
Under 9C:
Howth Celtic AFC v East Meath Utd, Grace O’Malley Pk, 12pm;
Stamullen FC v Malahide Utd, Gormanstown, 1pm;
Willows FC v Swords Celtic, Poppintree Pk, 10am;
Artane/Beaumont v Balbriggan FC, Rockfield Pk, 11am.
Under 9D:
Rush Athletic v Maynooth Town, St Catherine’s Pk, 11am;
Kilmore Celtic v St Ita’s AFC, Oscar Traynor Rd, 10am;
Malahide Utd v Dunboyne AFC, Malahide Castle, 10.30am;
Rivervalley Rangers v Lusk Utd, Rivervalley Pk, 10am.
Under 9E&F:
Grange Woodbine v Clonee Utd, Woodbine Rd, 12pm;
Mc Kelvey Celtic v Balbriggan FC, Charlestown, 1.30pm;
Howth Celtic AFC v Ashbourne Utd, Grace O’Malley Pk, 1pm;
Balrath FC v Navan Rd Utd, Puddin Hill, 10am;
Rivervalley Rangers v Ratoath Harps, Rivervalley Pk, 11am;
Lusk Utd v Bohemians FC, Rathmore Rd, 11am.
Under 10A:
Ratoath Harps v St Itas AFC, Cityjet Pk, 10am, G Hickson;
Dunboyne AFC v Swords Manor FC, Summerhill Rd, 10am, K Costello;
Bohemians FC v Balbriggan FC, Inspire Fitness, 10am, M Doyle;
Rush Athletic FC v Ashbourne Utd, St Catherine's Pk, 10am, L Duque;
Skerries Town IDLE.
Under 10B:
Baldoyle Utd v Swords Celtic FC, Seagrange Rd, 10am, B Cleary;
Maynooth Town FC v Balrath FC, Rathcoffey Rd, 10am, S Ledridge;
Balbriggan FC v Ratoath Harps, St Molagas Pk, 10am, Kevin Doyle
Laytown Utd v East Meath Utd, Seafield Pk, 10am, J O’Toole
Under 10C:
Baldoyle Utd v Dunboyne AFC, Seagrange Rd, 11am, B Cleary;
Stamullen FC v Swords Manor FC, Gormanstown, 10am, W Scully;
Laytown Utd v Mid-Sutton FC, Seafield Pk, 11am, J O’Toole
Clonee Utd v Skerries Town FC, Damastown, 10am, RTBA
Bohemians FC v Lusk Utd, Inspire Fitness, 11am, M Doyle;
Maynooth Town FC IDLE.
Under 10D:
Stamullen FC v Howth Celtic AFC, Gormanstown, 11am. W Scully;
Skerries Town FC v Willows FC, Town Pk, 12pm, K Donnolly
Lusk Utd v Rivermount Boys, FC Orlynn Pk, 10am, Owen Kelly;
Dingle Utd v Kilmount FC, John Paul Pk, 10am, D Moroney;
Laytown Utd v St Itas AFC, Seafield Pk, 12pm, J O’Toole
Under 10E:
St Columban's S/B v Lusk Utd, Glin Rd, 11am, N Foley;
Malahide Utd v Rivervalley Rangers, Malahide Castle, 10.30am, G Murphy
Balbriggan FC v East Meath Utd, St Molagas Pk, 11am, Kevin Doyle
GrangeWoodbine FC IDLE.
Under 10F:
Donnycarney FC v Skerries Town FC, May Pk, 10am, O Walker;
Dunboyne AFC v Balrath FC, Summerhill Rd, 11am, K Costello;
Swords Manor FC v Balbriggan FC, Brackenstown Rd, 11.30am, M Wright;
Bohemians FC v Artane/Beaumont, Inspire Fitness, 12pm, M Doyle;
Balscadden Boys v East Meath Utd Ring Commons 10am, C Casey;
Ratoath Harps v Malahide Utd, Cityjet Pk, 11am, G Hickson.
Under 10G:
Woodlawn Sportslink v Maynooth Town FC, Sportslink, 10am, J O’Rourke;
Ratoath Harps v Ashbourne Utd, Cityjet Pk, 12pm, G Hickson;
Howth Celtic AFC v Willows FC, Celtic Pk, 10am, B Emerson;
Rush Athletic FC v Swords Manor FC, St Catherine's Pk, 11am, L Duque;
Artane/Beaumont v St Joseph's E/W, Rockfield Pk, 10am, J O'Rourke;OFF
Mc Kelvey Celtic v Mid-Sutton FC, Charlestown, 11.30am, F Morrissey.
Under 11A:
East Meath Utd v Maynooth Town FC, Minnestown, 10am, Iain Ward;
Ratoath Harps v Baldoyle Utd, Cityjet Pk, 12pm, L Cahill;
Dunboyne AFC v Ashbourne Utd, Summerhill Rd, 12pm, K Costello;
Balbriggan FC v Rush Athletic FC, St Molagas Pk, 12pm, Kevin Doyle
Under 11B:
Malahide Utd v Howth Celtic AFC, Malahide Castle, 11.30am, G Murphy
Bohemians FC v Balbriggan FC, Inspire Fitness, 1pm, M Doyle;
St Itas AFC v Skerries Town FC, Ballymastone, 12pm, C Lawrence;
Ratoath Harps v Clonee Utd, Cityjet Pk, 10am, L Cahill.
Under 11C:
Balbriggan FC v Laytown Utd, St Molagas Pk, 10am, R Barrett;
Swords Celtic FC v Willows FC, Balheary Res, 10am, R Robinson;
Ratoath Harps v Dunboyne AFC, Cityjet Pk, 11am, L Cahill;
Lusk Utd v Baldoyle Utd, Orlynn Pk, 11am, Owen Kelly;
Rush Athletic FC v Maynooth Town FC, St Catherine's Pk, 12pm, L Duque;
Malahide Utd IDLE.
Under 11D:
Ashbourne Utd v Swords Celtic FC, Archerstown, 10am, D Kitson;
Cloghertown Utd v Stamullen FC, Paddy McGuinness Pk, 10am, N Rogers;
Mc Kelvey Celtic v Skerries Town FC, Charlestown, 12.30pm, F Morrissey;
Laytown Utd v East Meath Utd, Seafield Ok, 1pm, J O’Toole
Balbriggan FC v Maynooth Town FC, St Molagas Pk, 11am, R Barrett;
Rivermount Boys FC v Balrath FC, Tolka Valley Pk, 10am, F Morrissey.
Under 11E:
Stamullen FC v Balscadden Boys, Gormanstown, 12pm, W Scully;
Kilbarrack Utd v Balbriggan FC, Rose Glen Rd, 10am, Liam Byrne;
Rivervalley Rangers v Darndale FC, Ridgewood Pk, 10am, M Wright;
Lusk Utd v St Itas AFC, Orlynn Pk, 12pm, Owen Kelly;
East Meath Utd v Kilmore Celtic, Minnestown, 11am, Iain Ward.
Under 11F:
Baldoyle Utd v Dunboyne AFC, Seagrange Rd, 12pm, B Cleary;
Balbriggan FC v St Columban's S/B, St Molagas Pk, 12pm, R Barrett;
Grange Woodbine FC v Bohemians FC, Woodbine Rd, 10am, P Rooney;
Malahide Utd v Maynooth Town FC, Malahide Castle, 12.30pm, John O'Brien;
Howth Celtic AFC IDLE.
Under 11G:
Donnycarney FC v Rush Athletic FC, May Pk, 11am, O Walker;
Bohemians FC v Balbriggan FC, Inspire Fitness, 2pm, M Doyle;
Ashbourne Utd v Artane/Beaumont, Archerstown, 11am, D Kitson;
Malahide Utd v Balrath FC, Malahide Castle, 11.30am, John O'Brien;
Kilbarrack Utd v Skerries Town FC, Rose Glen Rd, 11am, Liam Byrne;
Swords Celtic FC v Clonee Utd, Balheary Res, 11am, R Robinson;
Dunboyne AFC IDLE.