Saturday, 23 March 2019

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 A

Maynooth Town FC vs Idle, Location TBA

Bohemian FC vs Howth Celtic AFC, Albert College Ballymun Rd

Skerries Town FC vs Swords Celtic FC, Towns Pk

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 B

Balbriggan FC vs Stamullen FC, St Molagas Pk

Stamullen FC vs St Columban's S/B, Gormanstown College

East Meath Utd vs Bohemian FC, Minnestown Rd

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 C

Skerries Town FC vs Balbriggan FC, Towns Pk

Swords Celtic FC vs Kilmore Celtic , Balheary Reservoir

Maynooth Town FC vs Rush Athletic FC, Rathcoffey Rd

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 D

Skerries Town FC vs Cloghertown Utd, Towns Pk

Howth Celtic AFC vs Darndale FC, Celtic Pk

Swords Celtic FC vs Baldoyle Utd, Balheary Reservoir


Sunday, 24 March 2019

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 Premier

Rush Athletic FC vs Lusk Utd, St Catherine's Pk

Maynooth Town FC vs East Meath Utd, Rathcoffey Rd

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 A

Clonee Utd vs Laytown Utd, Damastown

St John Vianney FC vs Marino AFC, Kilmore Drive

Balbriggan FC vs St Itas AFC, St Molagas Pk

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 B

Swords Manor FC vs Marino AFC, Brackenstown Rd

Ratoath Harps vs Kilbarrack Utd, Cityjet Pk

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 C

Lusk Utd vs Ashbourne Utd, Station Road

Balrath FC vs Grange Woodbine FC, Kentstown National School

Malahide Utd vs Killester/Donnycarney, Malahide Castle

Maynooth Town FC vs East Meath Utd, Rathcoffey Rd

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 D

Balbriggan FC vs Artane/Beaumont, St Molagas Pk

Dunboyne AFC vs Malahide Utd, Summerhill Rd

Balrothery FC vs Laytown Utd, Location TBA

Darndale FC vs Marino AFC, Darndale Pk

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 E

St John Vianny vs Clonee Utd, Kilmore Drive

Ashbourne Utd vs Baldoyle Utd, Archerstown Grounds

Maynooth Town FC vs Lusk Utd, Rathcoffey Rd


Saturday, 30 March 2019

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 A

Howth Celtic AFC vs Maynooth Town FC, Celtic Pk

Skerries Town FC vs Bohemian FC, Towns Pk

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 B

Bohemian FC vs Balbriggan FC, Albert College Ballymun Rd

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 C

Skerries Town FC vs Kilmore Celtic , Towns Pk

Swords Celtic FC vs Maynooth Town FC, Balheary Reservoir

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 D

Howth Celtic AFC vs Skerries Town FC, Celtic Pk

Baldoyle Utd vs Cloghertown Utd, Brookstone Road, Baldoyle Clubhouse (


Sunday, 31 March 2019

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 Premier

Maynooth Town FC vs Dunboyne AFC, Rathcoffey Rd

East Meath Utd vs Lusk Utd, Minnestown Rd

Malahide Utd vs Rush Athletic FC, Malahide Castle

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 A

Balbriggan FC vs Clonee Utd, St Molagas Pk

St Itas AFC vs Marino AFC, Ballymastone

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 B

Kilbarrack Utd vs Swords Manor FC, Rose Glen 1

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 C

East Meath Utd vs Malahide Utd, Minnestown Rd

Ashbourne Utd vs Balrath FC, Archerstown Grounds

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 D

Artane/Beaumont vs Dunboyne AFC, Rockfield Pk

Balrothery FC vs Balbriggan FC, Location TBA

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 E

Ashbourne Utd vs St John Vianny, Archerstown Grounds