Wednesday, 22 June 2022

MGL Under 12 Premier

Peamount Utd 0 vs 0 Killester/Donnycarney



Sunday, 5 June 2022

MGL Under 14A

Killester/Donnycarney 1 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)


MGL Under 14B

Dunboyne AFC 1 vs 1 Newbridge Tn



Friday, 3 June 2022

MGL Under 12B

Malahide Utd 0 vs 0 Baldoyle Utd



Thursday, 2 June 2022

MGL Under 15A

Enniskerry (Girls) 1 vs 1 St Itas AFC



Tuesday, 31 May 2022

MGL Under 14A

Killester/Donnycarney 1 vs 1 Raheny United


MGL Under 15 Premier

Balrath FC 3 vs 3 Newbridge Tn


MGL Under 15A

Enniskerry (Girls) 2 vs 0 East Meath Utd


MGL Under 18A

Balbriggan FC 3 vs 1 Enniskerry (Girls)

Portmarnock (MGL) 2 vs 0 Greystones Utd (Girls)



Sunday, 29 May 2022

MGL Under 13 Premier

Balrath FC 2 vs 3 Newbridge Tn


MGL Under 13B

Shankill FC (Girls) 4 vs 0 Balscadden Boys


MGL Under 13C

Balrothery FC 0 vs 2 Newbridge Tn


MGL Under 14 Premier

Greystones Utd (Girls) 2 vs 0 Newbridge Tn


MGL Under 14A

Lucan United 3 vs 0 Rush Athletic FC


MGL Under 14B

Lusk Utd 1 vs 2 Leixlip United (Girls)


MGL Under 15 Premier

Balrath FC 2 vs 0 Greystones Utd (Girls)


MGL Under 15A

Blessington 6 vs 3 East Meath Utd

Marino AFC 3 vs 2 Enniskerry (Girls)

Stepaside 4 vs 0 St Itas AFC


MGL Under 16A

Dunboyne AFC 0 vs 3 Drogheda Boys FC


MGL Under 18 Premier

DLR Waves (MGL) 6 vs 1 Bohemian FC


MGL Under 18A

Lusk Utd 6 vs 2 Lakelands (Girls)

Greystones Utd (Girls) 5 vs 2 Baldoyle Utd

Enniskerry (Girls) 3 vs 1 Balbriggan FC

Terenure Rangers FC 0 vs 2 Rush Athletic FC



Friday, 27 May 2022

MGL Under 15A

East Meath Utd 2 vs 0 Larkview FC


MGL Under 18A

Rush Athletic FC 2 vs 0 Portmarnock (MGL)

Terenure Rangers FC 0 vs 2 Balbriggan FC



Thursday, 26 May 2022

MGL Under 13 Premier

Killester/Donnycarney 1 vs 3 Bohemian FC


MGL Under 13C

Marino AFC 2 vs 0 Balrothery FC


MGL Under 14B

Lakelands (Girls) 0 vs 2 Home Farm FC


MGL Under 15 Premier

Greystones Utd (Girls) 2 vs 2 Cambridge (MGL)

Shankill FC (Girls) 2 vs 0 Swords Celtic FC


MGL Under 16 Premier

Peamount Utd 1 vs 0 Home Farm FC



Wednesday, 25 May 2022

MGL Under 18A

Portmarnock (MGL) 0 vs 2 Balbriggan FC



Tuesday, 24 May 2022

MGL Under 13 Premier

Killester/Donnycarney 0 vs 2 Balrath FC


MGL Under 13C

Balrath FC 0 vs 2 Dunboyne AFC

Kilmore Celtic 2 vs 0 Balrothery FC


MGL Under 14 Premier

Maynooth Town FC 2 vs 0 Greystones Utd (Girls)


MGL Under 14B

Newbridge Tn 4 vs 2 Dunboyne AFC


MGL Under 15 Premier

Swords Celtic FC 1 vs 6 Shankill FC (Girls)

Newbridge Tn 1 vs 1 Greystones Utd (Girls)


MGL Under 16 Premier

Cherry Orchard (Girls) 0 vs 2 Peamount Utd


MGL Under 16B

Mount Merrion YFC (Girls) 2 vs 0 Stamullen FC



Sunday, 22 May 2022

MGL Under 13 Premier

Balrath FC 0 vs 2 Bohemian FC

Shelbourne FC 1 vs 0 Newbridge Tn

Killester/Donnycarney 2 vs 0 Kilnamanagh AFC


MGL Under 13A

Liffeybank 4 vs 6 St Joseph's Sallynoggin (Girls)


MGL Under 13B

Terenure Rangers FC 0 vs 1 Shankill FC (Girls)

Dundrum 3 vs 4 Bohemian FC

Balscadden Boys 0 vs 3 Ashbourne Utd


MGL Under 13C

Balrath FC 6 vs 1 Balrothery FC

Newbridge Tn 0 vs 1 Marino AFC

Dunboyne AFC 6 vs 0 Maynooth Town FC

Larkview FC 1 vs 1 Kilmore Celtic


MGL Under 14 Premier

Home Farm FC 1 vs 3 St Itas AFC

Newbridge Tn 2 vs 3 Clonee Utd


MGL Under 14A

Lusk Utd 1 vs 1 Lucan United

Granada 1 vs 2 Ratoath Harps

Terenure Rangers FC 0 vs 2 Killester/Donnycarney


MGL Under 14B

Larkview FC 2 vs 0 Lakelands (Girls)

Lourdes Celtic 5 vs 1 Lusk Utd


MGL Under 15 Premier

Newbridge Tn 4 vs 2 Bohemian FC

Shankill FC (Girls) 6 vs 1 Balrath FC


MGL Under 15A

Stepaside 3 vs 0 Liffeybank

Kilnamanagh AFC 1 vs 1 Enniskerry (Girls)

Larkview FC 0 vs 3 Stamullen FC


MGL Under 16 Premier

DLR Waves (MGL) 3 vs 0 Home Farm FC


MGL Under 16A

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 2 vs 1 Raheny United

Dunboyne AFC 2 vs 0 Maynooth Town FC

Larkview FC 1 vs 6 Malahide Utd

Drogheda Boys FC 3 vs 0 Lakelands (Girls)


MGL Under 18A

Enniskerry (Girls) 6 vs 0 Rush Athletic FC

Terenure Rangers FC 0 vs 4 Portmarnock (MGL)

Greystones Utd (Girls) 0 vs 3 Balbriggan FC



Saturday, 21 May 2022

MGL Under 14B

Home Farm FC 2 vs 0 Newbridge Tn


MGL Under 18 Premier

DLR Waves (MGL) 2 vs 0 Clonee Utd

Cabinteely FC (MGL) 0 vs 2 Bohemian FC



Friday, 20 May 2022

MGL Under 15 Premier

Shelbourne FC 2 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Balrath FC 2 vs 0 Terenure Rangers FC


MGL Under 18A

Rush Athletic FC 2 vs 5 Balbriggan FC



Thursday, 19 May 2022

MGL Under 12A

Kilnamanagh AFC 1 vs 0 St John Bosco


MGL Under 12B

Kilnamanagh AFC 1 vs 0 Balrath FC


MGL Under 14A

Killester/Donnycarney 1 vs 2 Rush Athletic FC

Raheny United 1 vs 0 Lusk Utd


MGL Under 16 Premier

Dundalk FC 0 vs 2 Cherry Orchard (Girls)


MGL Under 18 Premier

Peamount Utd 3 vs 3 Baldoyle Utd



Wednesday, 18 May 2022

MGL Under 12 Premier

Bohemian FC 0 vs 1 Kilnamanagh AFC


MGL Under 18 Premier

Lucan United 2 vs 1 Clonee Utd


MGL Under 18A

Portmarnock (MGL) 2 vs 0 Rush Athletic FC



Tuesday, 17 May 2022

MGL Under 13B

Bohemian FC 0 vs 0 Ashbourne Utd


MGL Under 14A

Lucan United 3 vs 2 Killester/Donnycarney

Terenure Rangers FC 3 vs 1 Granada


MGL Under 14B

Lakelands (Girls) 4 vs 2 Leixlip United (Girls)


MGL Under 15A

Enniskerry (Girls) 4 vs 2 Larkview FC


MGL Under 16B

Mount Merrion YFC (Girls) 2 vs 0 Ratoath Harps



Sunday, 15 May 2022

MGL Under 13B

Dundrum 0 vs 3 Balscadden Boys

Greystones Utd (Girls) 2 vs 1 Dunboyne AFC


MGL Under 13C

Lucan United 0 vs 1 Balrath FC

Marino AFC 4 vs 0 Larkview FC

Dunboyne AFC 0 vs 2 St Itas AFC


MGL Under 14 Premier

Newbridge Tn 3 vs 0 St Itas AFC


MGL Under 14A

Lusk Utd 2 vs 0 Ashbourne Utd


MGL Under 14B

Lusk Utd 2 vs 1 Lakelands (Girls)

Home Farm FC 4 vs 0 Greystones Utd (Girls)


MGL Under 15 Premier

Cambridge (MGL) 4 vs 0 Terenure Rangers FC

Greystones Utd (Girls) 5 vs 1 Bohemian FC


MGL Under 15A

Lakelands (Girls) 2 vs 2 Stamullen FC

Blessington 0 vs 2 Kilnamanagh AFC

East Meath Utd 0 vs 2 Marino AFC


MGL Under 16 Premier

Dundalk FC 0 vs 2 DLR Waves (MGL)


MGL Under 16A

Larkview FC 0 vs 4 Drogheda Boys FC

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 2 vs 4 Malahide Utd


MGL Under 18 Premier

DLR Waves (MGL) 6 vs 0 Leixlip United (Girls)

Cabinteely FC (MGL) 2 vs 0 Clonee Utd


MGL Under 18A

Wicklow Rovers (Girls) 0 vs 2 Baldoyle Utd

Lakelands (Girls) 2 vs 0 Lusk Utd



Friday, 13 May 2022

MGL Under 18A

Terenure Rangers FC 2 vs 0 Wicklow Rovers (Girls)

Lakelands (Girls) 2 vs 0 Portmarnock (MGL)



Thursday, 12 May 2022

MGL Under 13A

Dalkey Utd 6 vs 1 Enniskerry (Girls)

Granada 5 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)


MGL Under 13C

Maynooth Town FC 2 vs 0 Kilmore Celtic

Marino AFC 1 vs 1 St Itas AFC


MGL Under 14A

Raheny United 2 vs 0 Granada


MGL Under 14B

Lakelands (Girls) 3 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Leixlip United (Girls) 0 vs 2 Lusk Utd


MGL Under 15A

Larkview FC 1 vs 2 Liffeybank

St Itas AFC 5 vs 1 East Meath Utd



Wednesday, 11 May 2022

MGL Under 15 Premier

Terenure Rangers FC 1 vs 5 Balrath FC


MGL Under 16 Premier

Cherry Orchard (Girls) 1 vs 2 Shelbourne FC


MGL Under 16A

Lucan United 2 vs 1 Maynooth Town FC


MGL Under 18 Premier

Bohemian FC 2 vs 3 Clonee Utd


MGL Under 18A

Lusk Utd 3 vs 3 Rush Athletic FC

Lakelands (Girls) 4 vs 4 Enniskerry (Girls)

Portmarnock (MGL) 0 vs 2 Baldoyle Utd



Tuesday, 10 May 2022

MGL Under 13A

Enniskerry (Girls) 1 vs 3 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Liffeybank 1 vs 2 Lucan United


MGL Under 13B

Terenure Rangers FC 2 vs 0 Raheny United

Ashbourne Utd 0 vs 0 Dunboyne AFC


MGL Under 13C

Dunboyne AFC 3 vs 0 Ashbourne Utd

Balrath FC 0 vs 2 Marino AFC


MGL Under 14 Premier

Home Farm FC 0 vs 2 Peamount Utd

Greystones Utd (Girls) 2 vs 0 Maynooth Town FC


MGL Under 14A

Killester/Donnycarney 6 vs 1 Lusk Utd

Raheny United 3 vs 1 Ashbourne Utd

Lucan United 2 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)


MGL Under 14B

Leixlip United (Girls) 0 vs 2 Larkview FC


MGL Under 15 Premier

Kilnamanagh AFC 6 vs 1 Swords Celtic FC


MGL Under 15A

Larkview FC 0 vs 1 Kilnamanagh AFC


MGL Under 16 Premier

DLR Waves (MGL) 3 vs 3 Peamount Utd



Monday, 9 May 2022

MGL Under 14A

Killester/Donnycarney 2 vs 1 Lucan United



Sunday, 8 May 2022

MGL Under 13 Premier

Bohemian FC 2 vs 0 Glebe North

Newbridge Tn 1 vs 3 Kilnamanagh AFC


MGL Under 13A

Dalkey Utd 2 vs 1 Maynooth Town FC

Lucan United 2 vs 2 Enniskerry (Girls)


MGL Under 13B

Raheny United 0 vs 0 Shankill FC (Girls)

Greystones Utd (Girls) 0 vs 0 Terenure Rangers FC


MGL Under 13C

Larkview FC 2 vs 0 Balrath FC

Marino AFC 6 vs 0 Newbridge Tn

Maynooth Town FC 4 vs 1 Dunboyne AFC

Balrothery FC 1 vs 4 Ashbourne Utd


MGL Under 14 Premier

Clonee Utd 2 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Shelbourne FC 6 vs 0 Newbridge Tn


MGL Under 14A

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 2 Ashbourne Utd

Granada 2 vs 1 Lucan United

Rush Athletic FC 1 vs 1 Ratoath Harps


MGL Under 14B

Lakelands (Girls) 1 vs 2 Newbridge Tn

Larkview FC 2 vs 0 Dunboyne AFC

Leixlip United (Girls) 2 vs 1 Greystones Utd (Girls)


MGL Under 15 Premier

Shankill FC (Girls) 2 vs 0 Bohemian FC

Swords Celtic FC 0 vs 2 Terenure Rangers FC

Shelbourne FC 5 vs 0 Kilnamanagh AFC

Newbridge Tn 1 vs 1 Balrath FC


MGL Under 15A

St Itas AFC 2 vs 5 Enniskerry (Girls)

Liffeybank 4 vs 1 Marino AFC

Stepaside 6 vs 0 East Meath Utd

Larkview FC 0 vs 1 Blessington

Stamullen FC 2 vs 2 Lakelands (Girls)


MGL Under 16 Premier

Shelbourne FC 2 vs 1 DLR Waves (MGL)


MGL Under 16A

Malahide Utd 5 vs 0 Lakelands (Girls)

Raheny United 4 vs 4 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Larkview FC 1 vs 2 Lucan United


MGL Under 16B

Malahide Utd 2 vs 1 Leixlip United (Girls)

Mount Merrion YFC (Girls) 7 vs 5 Lusk Utd


MGL Under 18 Premier

Cabinteely FC (MGL) 4 vs 4 Leixlip United (Girls)

Lucan United 2 vs 5 Bohemian FC


MGL Under 18A

St Itas AFC 2 vs 0 Wicklow Rovers (Girls)

Lakelands (Girls) 4 vs 1 Baldoyle Utd

Portmarnock (MGL) 2 vs 4 Enniskerry (Girls)

Terenure Rangers FC 0 vs 6 Greystones Utd (Girls)



Friday, 6 May 2022

MGL Under 16B

Malahide Utd 0 vs 5 Mount Merrion YFC (Girls)


MGL Under 18A

Enniskerry (Girls) 1 vs 2 Greystones Utd (Girls)



Thursday, 5 May 2022

MGL Under 13A

Dalkey Utd 4 vs 1 Malahide Utd


MGL Under 14 Premier

Malahide Utd 0 vs 2 Clonee Utd

Shelbourne FC 0 vs 0 Greystones Utd (Girls)


MGL Under 15 Premier

Swords Celtic FC 0 vs 4 Shelbourne FC

Cambridge (MGL) 0 vs 2 Shankill FC (Girls)

Kilnamanagh AFC 2 vs 0 Balrath FC


MGL Under 15A

Enniskerry (Girls) 1 vs 2 Kilnamanagh AFC


MGL Under 16A

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 1 vs 0 Lucan United


MGL Under 18A

Lakelands (Girls) 2 vs 0 Wicklow Rovers (Girls)



Wednesday, 4 May 2022

MGL Under 16B

Malahide Utd 1 vs 5 Stamullen FC



Tuesday, 3 May 2022

MGL Under 13C

Marino AFC 2 vs 0 Balrath FC


MGL Under 14 Premier

Home Farm FC 1 vs 5 Shelbourne FC

Maynooth Town FC 0 vs 5 Clonee Utd


MGL Under 14A

Granada 4 vs 4 Terenure Rangers FC


MGL Under 14B

Baldoyle Utd 4 vs 1 Lusk Utd

Leixlip United (Girls) 1 vs 3 Newbridge Tn

Greystones Utd (Girls) 0 vs 1 Lakelands (Girls)


MGL Under 15 Premier

Cambridge (MGL) 0 vs 3 Balrath FC


MGL Under 16 Premier

Peamount Utd 1 vs 0 Shelbourne FC


MGL Under 18 Premier

Leixlip United (Girls) 4 vs 0 Lucan United

Clonee Utd 2 vs 6 Peamount Utd


MGL Under 18A

Baldoyle Utd 4 vs 2 Lusk Utd

Wicklow Rovers (Girls) 0 vs 2 Greystones Utd (Girls)



Sunday, 1 May 2022

MGL Under 13 Premier

Kilnamanagh AFC 5 vs 0 Balrath FC


MGL Under 13A

Liffeybank 1 vs 1 Maynooth Town FC


MGL Under 13B

Shankill FC (Girls) 2 vs 0 Killegland AFC

Ashbourne Utd 1 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Dundrum 1 vs 2 Terenure Rangers FC

Raheny United 4 vs 1 Dunboyne AFC


MGL Under 13C

Dunboyne AFC 3 vs 3 Larkview FC

Balrath FC 1 vs 3 Newbridge Tn

Lucan United 0 vs 4 St Itas AFC

Maynooth Town FC 4 vs 0 Ashbourne Utd


MGL Under 14 Premier

Peamount Utd 2 vs 0 Malahide Utd

Newbridge Tn 0 vs 2 Shelbourne FC


MGL Under 14A

Raheny United 5 vs 1 Terenure Rangers FC

Ashbourne Utd 2 vs 2 Granada

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 1 Lusk Utd

Ratoath Harps 2 vs 4 Lucan United


MGL Under 14B

Leixlip United (Girls) 2 vs 0 Lakelands (Girls)

Lourdes Celtic 6 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Baldoyle Utd 0 vs 4 Newbridge Tn

Home Farm FC 1 vs 1 Dunboyne AFC


MGL Under 15 Premier

Bohemian FC 0 vs 6 Newbridge Tn

Greystones Utd (Girls) 0 vs 2 Balrath FC

Shankill FC (Girls) 6 vs 0 Terenure Rangers FC


MGL Under 15A

Blessington 0 vs 2 Enniskerry (Girls)

Marino AFC 0 vs 2 Stepaside

St Itas AFC 4 vs 2 Larkview FC


MGL Under 16 Premier

DLR Waves (MGL) 5 vs 5 Shelbourne FC

Dundalk FC 0 vs 2 Home Farm FC


MGL Under 16A

Drogheda Boys FC 2 vs 0 Larkview FC

Maynooth Town FC 0 vs 6 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Malahide Utd 2 vs 2 Dunboyne AFC


MGL Under 16B

Mount Merrion YFC (Girls) 1 vs 1 Malahide Utd

Stamullen FC 2 vs 4 Clonee Utd

Leixlip United (Girls) 2 vs 0 Skerries Town FC


MGL Under 18 Premier

Clonee Utd 2 vs 0 Leixlip United (Girls)

DLR Waves (MGL) 1 vs 2 Baldoyle Utd

Cabinteely FC (MGL) 1 vs 2 Lucan United


MGL Under 18A

Enniskerry (Girls) 2 vs 0 Lusk Utd

Balbriggan FC 2 vs 0 Lakelands (Girls)

Wicklow Rovers (Girls) 2 vs 0 Portmarnock (MGL)



Friday, 29 April 2022

MGL Under 13A

Granada 2 vs 0 Enniskerry (Girls)


MGL Under 18A

Enniskerry (Girls) 5 vs 3 Baldoyle Utd



Thursday, 28 April 2022

MGL Under 14A

Ashbourne Utd 0 vs 2 Raheny United

Lusk Utd 0 vs 0 Killester/Donnycarney


MGL Under 15 Premier

Balrath FC 6 vs 0 Bohemian FC

Terenure Rangers FC 2 vs 3 Kilnamanagh AFC


MGL Under 15A

Blessington 1 vs 0 Liffeybank

Stepaside 1 vs 1 Enniskerry (Girls)


MGL Under 16A

Maynooth Town FC 0 vs 2 Malahide Utd

Lucan United 2 vs 2 St Joseph's Sallynoggin (Girls)


MGL Under 16B

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 2 Leixlip United (Girls)


MGL Under 18A

Granada 0 vs 2 Wicklow Rovers (Girls)



Wednesday, 27 April 2022

MGL Under 13A

Dalkey Utd 3 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)


MGL Under 13C

Kilmore Celtic 2 vs 0 Balrath FC


MGL Under 14B

Lakelands (Girls) 0 vs 2 Larkview FC


MGL Under 18 Premier

Baldoyle Utd 6 vs 4 Lucan United

Leixlip United (Girls) 2 vs 3 Bohemian FC


MGL Under 18A

Lusk Utd 1 vs 6 Balbriggan FC

Baldoyle Utd 5 vs 2 Terenure Rangers FC

Greystones Utd (Girls) 6 vs 0 Lakelands (Girls)

Portmarnock (MGL) 2 vs 1 St Itas AFC



Tuesday, 26 April 2022

MGL Under 13 Premier

Bohemian FC 1 vs 1 Balrath FC


MGL Under 14 Premier

Malahide Utd 1 vs 6 Shelbourne FC


MGL Under 14A

Rush Athletic FC 3 vs 0 Killester/Donnycarney


MGL Under 14B

Dunboyne AFC 2 vs 0 Leixlip United (Girls)


MGL Under 15 Premier

Balrath FC 2 vs 0 Baldoyle Utd


MGL Under 15A

Lakelands (Girls) 1 vs 3 Stepaside

Marino AFC 2 vs 2 Larkview FC


MGL Under 16 Premier

Peamount Utd 3 vs 0 Cherry Orchard (Girls)


MGL Under 16A

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 6 vs 0 Larkview FC


MGL Under 16B

Lusk Utd 2 vs 0 Malahide Utd


MGL Under 18A

Granada 0 vs 2 Enniskerry (Girls)



Sunday, 24 April 2022

MGL Under 13 Premier

Kilnamanagh AFC 2 vs 0 Killester/Donnycarney

Glebe North 0 vs 1 Shelbourne FC

Newbridge Tn 2 vs 1 Balrath FC

Bohemian FC 4 vs 0 Clonee Utd


MGL Under 13A

Granada 1 vs 0 Malahide Utd

Enniskerry (Girls) 0 vs 0 Maynooth Town FC

Lucan United 2 vs 2 St Joseph's Sallynoggin (Girls)


MGL Under 13B

Ashbourne Utd 1 vs 0 Shankill FC (Girls)

Terenure Rangers FC 1 vs 0 Balscadden Boys

Dunboyne AFC 2 vs 0 Dundrum


MGL Under 13C

Newbridge Tn 3 vs 1 Balrath FC

Kilmore Celtic 4 vs 0 Lucan United

Ashbourne Utd 0 vs 6 St Itas AFC

Maynooth Town FC 0 vs 6 Marino AFC

Balrothery FC 2 vs 0 Dunboyne AFC


MGL Under 14 Premier

Clonee Utd 1 vs 2 Peamount Utd

Newbridge Tn 1 vs 0 Home Farm FC

Maynooth Town FC 1 vs 4 St Itas AFC


MGL Under 14A

Granada 6 vs 0 Lusk Utd

Ashbourne Utd 0 vs 2 Lucan United

Terenure Rangers FC 3 vs 4 Raheny United


MGL Under 14B

Lourdes Celtic 4 vs 1 Home Farm FC

Newbridge Tn 3 vs 5 Greystones Utd (Girls)

Lusk Utd 0 vs 3 Larkview FC

Lakelands (Girls) 5 vs 1 Dunboyne AFC

Leixlip United (Girls) 0 vs 5 Baldoyle Utd


MGL Under 15 Premier

Balrath FC 4 vs 6 Shankill FC (Girls)

Greystones Utd (Girls) 2 vs 0 Baldoyle Utd

Bohemian FC 1 vs 0 Swords Celtic FC

Terenure Rangers FC 0 vs 6 Shelbourne FC

Cambridge (MGL) 1 vs 4 Kilnamanagh AFC


MGL Under 15A

Kilnamanagh AFC 2 vs 0 Liffeybank

Larkview FC 1 vs 6 Marino AFC

Stamullen FC 4 vs 1 Blessington


MGL Under 16 Premier

Cherry Orchard (Girls) 4 vs 1 DLR Waves (MGL)


MGL Under 16A

Malahide Utd 6 vs 0 Maynooth Town FC


MGL Under 16B

Leixlip United (Girls) 0 vs 2 Lusk Utd

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 2 Clonee Utd

Ratoath Harps 1 vs 2 Skerries Town FC


MGL Under 18 Premier

Cabinteely FC (MGL) 0 vs 2 Baldoyle Utd


MGL Under 18A

Lakelands (Girls) 0 vs 1 St Itas AFC

Granada 0 vs 2 Balbriggan FC

Lusk Utd 0 vs 2 Wicklow Rovers (Girls)



Thursday, 21 April 2022

MGL Under 14A

Ashbourne Utd 1 vs 6 Killester/Donnycarney


MGL Under 15 Premier

Swords Celtic FC 2 vs 1 Balrath FC


MGL Under 18A

Wicklow Rovers (Girls) 0 vs 2 Enniskerry (Girls)



Wednesday, 20 April 2022

MGL Under 13C

Balrath FC 6 vs 1 Ashbourne Utd



Tuesday, 19 April 2022

MGL Under 13 Premier

Balrath FC 1 vs 3 Shelbourne FC


MGL Under 14 Premier

St Itas AFC 0 vs 1 Shelbourne FC

Newbridge Tn 1 vs 1 Peamount Utd

Clonee Utd 4 vs 1 Malahide Utd


MGL Under 15 Premier

Balrath FC 0 vs 3 Shelbourne FC



Sunday, 17 April 2022

MGL Under 18A

Enniskerry (Girls) 2 vs 0 Wicklow Rovers (Girls)



Friday, 15 April 2022

MGL Under 18A

Baldoyle Utd 2 vs 0 Portmarnock (MGL)

Lakelands (Girls) 3 vs 3 Greystones Utd (Girls)



Thursday, 14 April 2022

MGL Under 18 Premier

Leixlip United (Girls) 2 vs 3 Clonee Utd


MGL Under 18A

Balbriggan FC 4 vs 1 Lusk Utd



Wednesday, 13 April 2022

MGL Under 13C

Marino AFC 5 vs 0 Kilmore Celtic


MGL Under 14 Premier

Peamount Utd 3 vs 1 Clonee Utd


MGL Under 14B

Baldoyle Utd 2 vs 0 Home Farm FC


MGL Under 15A

Stepaside 6 vs 0 Blessington

Liffeybank 2 vs 4 Kilnamanagh AFC


MGL Under 18 Premier

Bohemian FC 0 vs 2 Baldoyle Utd


MGL Under 18A

Terenure Rangers FC 1 vs 6 Lakelands (Girls)



Tuesday, 12 April 2022

MGL Under 13 Premier

Clonee Utd 1 vs 3 Balrath FC

Shelbourne FC 1 vs 3 Bohemian FC


MGL Under 13A

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 1 vs 3 Enniskerry (Girls)


MGL Under 13B

Dunboyne AFC 0 vs 3 Ashbourne Utd

Shankill FC (Girls) 0 vs 1 Terenure Rangers FC

Bohemian FC 5 vs 1 Killegland AFC


MGL Under 13C

Ashbourne Utd 0 vs 0 Balrath FC

Lucan United 1 vs 1 Maynooth Town FC



Monday, 11 April 2022

MGL Under 14A

Raheny United 0 vs 2 Killester/Donnycarney



Sunday, 10 April 2022

MGL Under 13 Premier

Newbridge Tn 1 vs 0 Killester/Donnycarney


MGL Under 13A

Malahide Utd 0 vs 3 Granada

Enniskerry (Girls) 2 vs 5 Lucan United


MGL Under 13B

Shankill FC (Girls) 4 vs 0 Dunboyne AFC

Greystones Utd (Girls) 4 vs 0 Bohemian FC

Killegland AFC 1 vs 2 Raheny United


MGL Under 13C

St Itas AFC 5 vs 0 Ashbourne Utd

Larkview FC 6 vs 0 Dunboyne AFC

Balrath FC 2 vs 0 Maynooth Town FC


MGL Under 14 Premier

Clonee Utd 2 vs 0 Newbridge Tn

St Itas AFC 0 vs 1 Peamount Utd

Greystones Utd (Girls) 1 vs 1 Shelbourne FC

Home Farm FC 0 vs 2 Maynooth Town FC


MGL Under 14A

Ratoath Harps 1 vs 0 Killester/Donnycarney

Rush Athletic FC 4 vs 0 Lusk Utd

Lucan United 2 vs 0 Raheny United


MGL Under 14B

Dunboyne AFC 1 vs 1 Larkview FC

Lakelands (Girls) 0 vs 1 Baldoyle Utd

Newbridge Tn 3 vs 4 Lourdes Celtic


MGL Under 15 Premier

Balrath FC 0 vs 2 Kilnamanagh AFC

Shankill FC (Girls) 4 vs 0 Newbridge Tn

Shelbourne FC 6 vs 0 Terenure Rangers FC


MGL Under 15A

St Itas AFC 4 vs 2 Liffeybank

Lakelands (Girls) 2 vs 1 East Meath Utd

Blessington 0 vs 2 Stamullen FC


MGL Under 16 Premier

Peamount Utd 5 vs 0 DLR Waves (MGL)

Cherry Orchard (Girls) 3 vs 3 Home Farm FC


MGL Under 16A

Maynooth Town FC 2 vs 0 Raheny United

Lakelands (Girls) 2 vs 1 Lucan United

Drogheda Boys FC 2 vs 2 Malahide Utd


MGL Under 18 Premier

DLR Waves (MGL) 4 vs 0 Lucan United

Bohemian FC 3 vs 2 Leixlip United (Girls)

Peamount Utd 5 vs 2 Clonee Utd


MGL Under 18A

Lakelands (Girls) 2 vs 5 Balbriggan FC

Baldoyle Utd 0 vs 6 Enniskerry (Girls)

Greystones Utd (Girls) 6 vs 0 Terenure Rangers FC



Friday, 8 April 2022

MGL Under 14 Premier

Shelbourne FC 2 vs 0 Home Farm FC


MGL Under 15 Premier

Baldoyle Utd 0 vs 2 Shelbourne FC

Cambridge (MGL) 2 vs 0 Bohemian FC


MGL Under 18 Premier

Peamount Utd 2 vs 0 Cabinteely FC (MGL)

Leixlip United (Girls) 2 vs 0 Enfield Celtic Girls



Thursday, 7 April 2022

MGL Under 13C

Balrothery FC 0 vs 2 Kilmore Celtic


MGL Under 14 Premier

Clonee Utd 3 vs 0 Shelbourne FC


MGL Under 14A

Rush Athletic FC 2 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)

Ashbourne Utd 0 vs 1 Lusk Utd

Ratoath Harps 2 vs 0 Terenure Rangers FC


MGL Under 16 Premier

Shelbourne FC 2 vs 0 Dundalk FC


MGL Under 18 Premier

Enfield Celtic Girls 0 vs 2 Clonee Utd


MGL Under 18A

Lusk Utd 2 vs 0 Granada



Wednesday, 6 April 2022

MGL Under 18 Premier

Lucan United 2 vs 0 Cabinteely FC (MGL)



Tuesday, 5 April 2022

MGL Under 15 Premier

Bohemian FC 0 vs 4 Balrath FC



Sunday, 3 April 2022

MGL Under 13B

Dundrum 5 vs 1 Raheny United


MGL Under 14 Premier

St Itas AFC 0 vs 1 Maynooth Town FC


MGL Under 14A

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 2 Lucan United

Ashbourne Utd 2 vs 4 Rush Athletic FC


MGL Under 14B

Newbridge Tn 4 vs 3 Leixlip United (Girls)

Dunboyne AFC 0 vs 1 Lakelands (Girls)

Lusk Utd 0 vs 4 Lourdes Celtic

Larkview FC 5 vs 0 Baldoyle Utd


MGL Under 15 Premier

Baldoyle Utd 0 vs 2 Swords Celtic FC

Newbridge Tn 3 vs 1 Terenure Rangers FC


MGL Under 15A

Larkview FC 1 vs 6 Stepaside

East Meath Utd 0 vs 3 St Itas AFC

Marino AFC 1 vs 4 Stamullen FC

Liffeybank 0 vs 5 Enniskerry (Girls)


MGL Under 16 Premier

Home Farm FC 5 vs 2 Dundalk FC


MGL Under 16A

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 2 vs 0 Dunboyne AFC

Larkview FC 0 vs 4 Lakelands (Girls)

Raheny United 5 vs 2 Maynooth Town FC


MGL Under 16B

Lusk Utd 3 vs 1 Clonee Utd

Skerries Town FC 2 vs 0 Ratoath Harps

Stamullen FC 5 vs 3 Malahide Utd


MGL Under 18 Premier

Cabinteely FC (MGL) 0 vs 4 DLR Waves (MGL)

Leixlip United (Girls) 0 vs 2 Peamount Utd


MGL Under 18A

Rush Athletic FC 2 vs 2 Lakelands (Girls)

Greystones Utd (Girls) 2 vs 5 Portmarnock (MGL)

St Itas AFC 2 vs 0 Terenure Rangers FC

Baldoyle Utd 2 vs 0 Wicklow Rovers (Girls)



Saturday, 2 April 2022

MGL Under 18A

Greystones Utd (Girls) 2 vs 0 Granada



Sunday, 27 March 2022

MGL Under 13C

Maynooth Town FC 3 vs 1 Lucan United


MGL Under 14B

Dunboyne AFC 0 vs 3 Baldoyle Utd

Lakelands (Girls) 1 vs 3 Lusk Utd


MGL Under 16A

Maynooth Town FC 2 vs 0 Lucan United



Sunday, 6 March 2022

MGL Under 13C

Marino AFC 2 vs 1 Maynooth Town FC


MGL Under 14A

Granada 6 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)


MGL Under 16 Premier

Dundalk FC 1 vs 5 Shelbourne FC


MGL Under 18A

Lusk Utd 2 vs 2 Enniskerry (Girls)



Sunday, 27 February 2022

MGL Under 16 Premier

Home Farm FC 2 vs 4 Shelbourne FC



Sunday, 6 February 2022

MGL Under 13C

Ashbourne Utd 0 vs 2 Maynooth Town FC

Balrothery FC 2 vs 0 Balrath FC



Sunday, 23 January 2022

MGL Under 16A

Lakelands (Girls) 6 vs 0 Larkview FC



Saturday, 22 January 2022

MGL Under 13C

Kilmore Celtic 1 vs 6 Marino AFC

Balrothery FC 3 vs 6 Larkview FC


MGL Under 15 Premier

Cambridge (MGL) 0 vs 5 Newbridge Tn

Terenure Rangers FC 5 vs 0 Baldoyle Utd

Shelbourne FC 4 vs 0 Bohemian FC


MGL Under 15A

Enniskerry (Girls) 1 vs 3 Stamullen FC

Kilnamanagh AFC 1 vs 2 Stepaside

Lakelands (Girls) 3 vs 0 Larkview FC

Marino AFC 4 vs 1 St Itas AFC

Liffeybank 0 vs 4 East Meath Utd


MGL Under 18 Premier

Enfield Celtic Girls 0 vs 6 DLR Waves (MGL)

Raheny United 2 vs 3 St Joseph's Sallynoggin (Girls)


MGL Under 18A

Granada 0 vs 2 Lakelands (Girls)

Terenure Rangers FC 0 vs 6 Enniskerry (Girls)

St Itas AFC 4 vs 4 Lusk Utd



Friday, 21 January 2022

MGL Under 13C

Marino AFC 5 vs 0 Lucan United

St Itas AFC 4 vs 3 Newbridge Tn


MGL Under 15 Premier

Baldoyle Utd 0 vs 2 Cambridge (MGL)

Swords Celtic FC 1 vs 6 Kilnamanagh AFC

Bohemian FC 1 vs 4 Terenure Rangers FC

Greystones Utd (Girls) 0 vs 6 Shankill FC (Girls)


MGL Under 15A

Stamullen FC 0 vs 5 Stepaside

Larkview FC 1 vs 5 Enniskerry (Girls)

St Itas AFC 1 vs 2 Kilnamanagh AFC

Blessington 2 vs 0 Lakelands (Girls)


MGL Under 18 Premier

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 2 Leixlip United (Girls)

Bohemian FC 3 vs 1 Enfield Celtic Girls

Clonee Utd 2 vs 0 Raheny United


MGL Under 18A

Balbriggan FC 2 vs 0 Granada

Baldoyle Utd 1 vs 3 Rush Athletic FC

St Itas AFC 2 vs 6 Portmarnock (MGL)



Thursday, 20 January 2022

MGL Under 13C

Lucan United 0 vs 4 Larkview FC

Newbridge Tn 2 vs 0 Balrothery FC

Kilmore Celtic 2 vs 6 Dunboyne AFC


MGL Under 15 Premier

Baldoyle Utd 2 vs 3 Newbridge Tn

Balrath FC 4 vs 1 Swords Celtic FC

Kilnamanagh AFC 5 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Shankill FC (Girls) 5 vs 1 Shelbourne FC


MGL Under 15A

Enniskerry (Girls) 5 vs 0 Blessington

Kilnamanagh AFC 6 vs 1 East Meath Utd

Lakelands (Girls) 5 vs 0 Liffeybank


MGL Under 18 Premier

Baldoyle Utd 5 vs 4 Bohemian FC

Peamount Utd 6 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Enfield Celtic Girls 0 vs 2 Cabinteely FC (MGL)

Raheny United 1 vs 2 Lucan United


MGL Under 18A

Granada 0 vs 2 Baldoyle Utd

Terenure Rangers FC 2 vs 5 Lusk Utd

Rush Athletic FC 0 vs 3 St Itas AFC



Wednesday, 19 January 2022

MGL Under 13A

Dalkey Utd 2 vs 3 Granada

Lucan United 0 vs 2 Malahide Utd


MGL Under 13C

Dunboyne AFC 2 vs 0 Lucan United

Kilmore Celtic 2 vs 4 Newbridge Tn


MGL Under 15 Premier

Newbridge Tn 3 vs 3 Swords Celtic FC

Bohemian FC 2 vs 0 Baldoyle Utd


MGL Under 15A

Stamullen FC 3 vs 0 St Itas AFC

East Meath Utd 0 vs 6 Stepaside

Blessington 0 vs 2 Larkview FC

Marino AFC 6 vs 3 Lakelands (Girls)


MGL Under 18 Premier

Bohemian FC 1 vs 3 DLR Waves (MGL)

Lucan United 2 vs 0 Leixlip United (Girls)

Raheny United 2 vs 1 Enfield Celtic Girls


MGL Under 18A

St Itas AFC 2 vs 0 Granada

Baldoyle Utd 1 vs 6 Balbriggan FC

Portmarnock (MGL) 5 vs 2 Terenure Rangers FC

Wicklow Rovers (Girls) 0 vs 2 Rush Athletic FC



Tuesday, 18 January 2022

MGL Under 13A

Liffeybank 0 vs 6 Granada

Lusk Utd 0 vs 5 Lucan United

Maynooth Town FC 0 vs 3 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Stamullen FC 0 vs 2 Enniskerry (Girls)


MGL Under 13B

Ashbourne Utd 2 vs 0 Dundrum

Killegland AFC 2 vs 4 Greystones Utd (Girls)

Bohemian FC 0 vs 0 Shankill FC (Girls)

Balscadden Boys 1 vs 3 Terenure Rangers FC


MGL Under 13C

St Itas AFC 2 vs 0 Balrath FC

Ashbourne Utd 1 vs 1 Kilmore Celtic

Lucan United 0 vs 6 Newbridge Tn


MGL Under 14 Premier

Shelbourne FC 2 vs 2 Peamount Utd

Greystones Utd (Girls) 2 vs 0 St Itas AFC

Malahide Utd 0 vs 3 Maynooth Town FC


MGL Under 14A

Terenure Rangers FC 6 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)

Ratoath Harps 1 vs 1 Lusk Utd


MGL Under 14B

Newbridge Tn 6 vs 0 Lusk Utd

Leixlip United (Girls) 0 vs 2 Lourdes Celtic


MGL Under 15 Premier

Swords Celtic FC 2 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Kilnamanagh AFC 6 vs 1 Terenure Rangers FC


MGL Under 15A

Enniskerry (Girls) 4 vs 1 Marino AFC

Kilnamanagh AFC 1 vs 1 Lakelands (Girls)


MGL Under 16A

Lakelands (Girls) 3 vs 4 Dunboyne AFC

Larkview FC 0 vs 3 Raheny United


MGL Under 18 Premier

Baldoyle Utd 2 vs 0 Raheny United

Peamount Utd 6 vs 1 Lucan United

DLR Waves (MGL) 5 vs 1 Cabinteely FC (MGL)

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 3 vs 2 Clonee Utd


MGL Under 18A

Baldoyle Utd 2 vs 0 Lakelands (Girls)

Enniskerry (Girls) 3 vs 2 Portmarnock (MGL)

Balbriggan FC 6 vs 0 St Itas AFC

Greystones Utd (Girls) 2 vs 0 Lusk Utd



Monday, 17 January 2022

MGL Under 13A

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 2 vs 1 Liffeybank

Enniskerry (Girls) 5 vs 0 Lusk Utd

Stamullen FC 0 vs 2 Maynooth Town FC

Malahide Utd 1 vs 3 Dalkey Utd


MGL Under 13B

Dundrum 1 vs 5 Greystones Utd (Girls)

Shankill FC (Girls) 1 vs 0 Ashbourne Utd

Terenure Rangers FC 1 vs 0 Killegland AFC

Dunboyne AFC 4 vs 1 Bohemian FC

Raheny United 2 vs 1 Balscadden Boys


MGL Under 13C

Balrath FC 0 vs 4 Larkview FC

Lucan United 0 vs 3 Ashbourne Utd

Dunboyne AFC 2 vs 3 Marino AFC

Balrothery FC 3 vs 5 St Itas AFC


MGL Under 14 Premier

Peamount Utd 3 vs 0 Home Farm FC

St Itas AFC 3 vs 2 Newbridge Tn


MGL Under 14B

Dunboyne AFC 3 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Lourdes Celtic 6 vs 0 Newbridge Tn

Larkview FC 3 vs 1 Leixlip United (Girls)


MGL Under 15 Premier

Kilnamanagh AFC 6 vs 1 Cambridge (MGL)

Shankill FC (Girls) 2 vs 0 Baldoyle Utd

Shelbourne FC 6 vs 1 Swords Celtic FC


MGL Under 15A

Stamullen FC 6 vs 1 East Meath Utd

Liffeybank 0 vs 2 Blessington


MGL Under 16A

Maynooth Town FC 0 vs 2 Drogheda Boys FC

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 1 vs 1 Lakelands (Girls)


MGL Under 18 Premier

Leixlip United (Girls) 0 vs 2 Baldoyle Utd

Enfield Celtic Girls 0 vs 6 Peamount Utd

Raheny United 0 vs 6 DLR Waves (MGL)

Lucan United 2 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)


MGL Under 18A

Terenure Rangers FC 1 vs 3 Granada

Rush Athletic FC 0 vs 5 Enniskerry (Girls)

Wicklow Rovers (Girls) 2 vs 2 Balbriggan FC

St Itas AFC 2 vs 7 Baldoyle Utd



Sunday, 16 January 2022

MGL Under 13A

Lucan United 2 vs 1 Dalkey Utd

Malahide Utd 2 vs 0 Enniskerry (Girls)

Liffeybank 2 vs 0 Stamullen FC

Lusk Utd 0 vs 2 Maynooth Town FC


MGL Under 13B

Shankill FC (Girls) 2 vs 0 Dundrum

Bohemian FC 1 vs 1 Balscadden Boys


MGL Under 13C

St Itas AFC 1 vs 0 Kilmore Celtic


MGL Under 14 Premier

Malahide Utd 1 vs 2 St Itas AFC

Home Farm FC 0 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Clonee Utd 4 vs 0 Maynooth Town FC


MGL Under 14A

Mount Merrion YFC (Girls) 2 vs 5 Granada

Terenure Rangers FC 1 vs 2 Lucan United

Ratoath Harps 0 vs 1 Raheny United


MGL Under 14B

Greystones Utd (Girls) 2 vs 3 Baldoyle Utd

Newbridge Tn 1 vs 4 Larkview FC

Home Farm FC 0 vs 1 Leixlip United (Girls)


MGL Under 15 Premier

Balrath FC 4 vs 1 Cambridge (MGL)

Baldoyle Utd 0 vs 2 Kilnamanagh AFC

Bohemian FC 0 vs 2 Shankill FC (Girls)

Greystones Utd (Girls) 0 vs 6 Shelbourne FC


MGL Under 15A

Liffeybank 0 vs 4 Stamullen FC

St Itas AFC 2 vs 3 Lakelands (Girls)

Blessington 0 vs 3 Marino AFC


MGL Under 16A

Drogheda Boys FC 3 vs 3 Raheny United

Dunboyne AFC 1 vs 1 St Joseph's Sallynoggin (Girls)


MGL Under 18 Premier

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 2 Enfield Celtic Girls

Bohemian FC 5 vs 1 Raheny United

Clonee Utd 5 vs 2 Lucan United


MGL Under 18A

St Itas AFC 2 vs 4 Lakelands (Girls)

Enniskerry (Girls) 2 vs 0 Granada

Balbriggan FC 2 vs 0 Terenure Rangers FC

Greystones Utd (Girls) 3 vs 1 Rush Athletic FC

Lusk Utd 2 vs 4 Portmarnock (MGL)



Saturday, 15 January 2022

MGL Under 13A

Maynooth Town FC 0 vs 5 Malahide Utd

Stamullen FC 0 vs 2 Granada

Lusk Utd 0 vs 2 Liffeybank


MGL Under 13B

Raheny United 0 vs 3 Greystones Utd (Girls)

Dunboyne AFC 0 vs 2 Shankill FC (Girls)


MGL Under 13C

Ashbourne Utd 0 vs 6 Marino AFC

Newbridge Tn 3 vs 3 Larkview FC


MGL Under 14 Premier

Shelbourne FC 2 vs 0 Malahide Utd

St Itas AFC 2 vs 2 Clonee Utd

Maynooth Town FC 0 vs 2 Peamount Utd


MGL Under 14A

Killester/Donnycarney 2 vs 1 Granada


MGL Under 14B

Lakelands (Girls) 4 vs 1 Lourdes Celtic

Larkview FC 6 vs 1 Lusk Utd

Baldoyle Utd 2 vs 0 Dunboyne AFC


MGL Under 15 Premier

Newbridge Tn 0 vs 6 Shelbourne FC

Cambridge (MGL) 1 vs 1 Swords Celtic FC

Kilnamanagh AFC 6 vs 1 Bohemian FC

Terenure Rangers FC 1 vs 1 Greystones Utd (Girls)


MGL Under 15A

Stepaside 6 vs 0 Larkview FC

Kilnamanagh AFC 3 vs 0 Blessington

Marino AFC 6 vs 0 Liffeybank


MGL Under 16A

Malahide Utd 4 vs 2 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Lucan United 0 vs 3 Drogheda Boys FC

Larkview FC 1 vs 6 Dunboyne AFC


MGL Under 18 Premier

Baldoyle Utd 2 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Peamount Utd 4 vs 1 DLR Waves (MGL)

Raheny United 0 vs 2 Cabinteely FC (MGL)


MGL Under 18A

Granada 0 vs 2 Greystones Utd (Girls)

Terenure Rangers FC 1 vs 1 Baldoyle Utd

Rush Athletic FC 2 vs 0 Lusk Utd

Wicklow Rovers (Girls) 2 vs 1 St Itas AFC



Friday, 14 January 2022

MGL Under 13 Premier

Kilnamanagh AFC 3 vs 1 Newbridge Tn

Glebe North 4 vs 3 Clonee Utd


MGL Under 13A

Enniskerry (Girls) 1 vs 1 Dalkey Utd

Malahide Utd 2 vs 1 Liffeybank

Granada 6 vs 0 Lusk Utd

Lucan United 6 vs 1 Maynooth Town FC

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 2 vs 0 Stamullen FC


MGL Under 13B

Ashbourne Utd 2 vs 0 Killegland AFC


MGL Under 13C

Larkview FC 5 vs 0 Ashbourne Utd

St Itas AFC 5 vs 0 Maynooth Town FC

Balrothery FC 0 vs 2 Lucan United

Dunboyne AFC 3 vs 6 Newbridge Tn


MGL Under 14 Premier

Malahide Utd 1 vs 1 Home Farm FC

Peamount Utd 1 vs 0 Greystones Utd (Girls)


MGL Under 14A

Ashbourne Utd 4 vs 3 Terenure Rangers FC

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 6 Ratoath Harps


MGL Under 14B

Baldoyle Utd 1 vs 1 Lakelands (Girls)

Greystones Utd (Girls) 0 vs 3 Newbridge Tn

Lusk Utd 0 vs 4 Home Farm FC

Lourdes Celtic 2 vs 0 Larkview FC


MGL Under 15 Premier

Swords Celtic FC 2 vs 2 Baldoyle Utd


MGL Under 15A

East Meath Utd 1 vs 6 Enniskerry (Girls)

Blessington 1 vs 6 Stepaside


MGL Under 16 Premier

Shelbourne FC 3 vs 6 Peamount Utd

DLR Waves (MGL) 2 vs 4 Cherry Orchard (Girls)


MGL Under 16A

Raheny United 0 vs 5 Malahide Utd


MGL Under 16B

Lusk Utd 2 vs 1 Ratoath Harps

Clonee Utd 5 vs 2 Mount Merrion YFC (Girls)


MGL Under 18 Premier

Clonee Utd 1 vs 6 Baldoyle Utd

Bohemian FC 0 vs 2 Peamount Utd

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 2 DLR Waves (MGL)

Lucan United 6 vs 0 Enfield Celtic Girls


MGL Under 18A

Wicklow Rovers (Girls) 3 vs 1 Lakelands (Girls)



Thursday, 13 January 2022

MGL Under 13 Premier

Newbridge Tn 1 vs 1 Bohemian FC

Balrath FC 3 vs 1 Kilnamanagh AFC

Clonee Utd 1 vs 3 Shelbourne FC

Glebe North 0 vs 4 Killester/Donnycarney


MGL Under 13A

Dalkey Utd 2 vs 0 Stamullen FC

Lusk Utd 0 vs 2 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Maynooth Town FC 0 vs 1 Enniskerry (Girls)


MGL Under 13B

Killegland AFC 0 vs 4 Shankill FC (Girls)

Bohemian FC 1 vs 4 Terenure Rangers FC

Balscadden Boys 4 vs 3 Dunboyne AFC


MGL Under 13C

Ashbourne Utd 2 vs 0 Dunboyne AFC

Lucan United 0 vs 0 Kilmore Celtic


MGL Under 14 Premier

Home Farm FC 1 vs 2 Clonee Utd

Shelbourne FC 4 vs 2 St Itas AFC


MGL Under 14A

Ashbourne Utd 3 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)

Terenure Rangers FC 6 vs 1 Lusk Utd

Ratoath Harps 6 vs 0 Granada

Raheny United 1 vs 3 Rush Athletic FC


MGL Under 14B

Greystones Utd (Girls) 3 vs 0 Lusk Utd

Home Farm FC 0 vs 5 Lourdes Celtic


MGL Under 15 Premier

Cambridge (MGL) 1 vs 4 Shelbourne FC

Baldoyle Utd 3 vs 2 Greystones Utd (Girls)

Swords Celtic FC 3 vs 1 Bohemian FC

Kilnamanagh AFC 1 vs 6 Shankill FC (Girls)


MGL Under 15A

Larkview FC 0 vs 2 East Meath Utd

St Itas AFC 6 vs 0 Blessington

Kilnamanagh AFC 4 vs 1 Marino AFC


MGL Under 16 Premier

United FC (Navan) 0 vs 2 Peamount Utd

Home Farm FC 1 vs 4 DLR Waves (MGL)


MGL Under 16A

Malahide Utd 6 vs 1 Larkview FC

Drogheda Boys FC 3 vs 6 Dunboyne AFC

Lakelands (Girls) 5 vs 1 Maynooth Town FC

Lucan United 0 vs 2 Raheny United


MGL Under 16B

Malahide Utd 1 vs 1 Clonee Utd

Stamullen FC 4 vs 2 Lusk Utd

Ratoath Harps 0 vs 4 Leixlip United (Girls)

Skerries Town FC 6 vs 3 Mount Merrion YFC (Girls)


MGL Under 18 Premier

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 2 Bohemian FC

Leixlip United (Girls) 2 vs 0 Raheny United


MGL Under 18A

Lakelands (Girls) 2 vs 0 Rush Athletic FC

Granada 0 vs 2 Portmarnock (MGL)

Enniskerry (Girls) 6 vs 1 St Itas AFC



Wednesday, 12 January 2022

MGL Under 13 Premier

Kilnamanagh AFC 3 vs 0 Glebe North

Shelbourne FC 2 vs 0 Killester/Donnycarney


MGL Under 13A

Maynooth Town FC 0 vs 6 Dalkey Utd

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 1 vs 1 Malahide Utd

Lucan United 0 vs 3 Granada

Enniskerry (Girls) 3 vs 5 Liffeybank

Stamullen FC 1 vs 0 Lusk Utd


MGL Under 13B

Balscadden Boys 3 vs 0 Dundrum

Terenure Rangers FC 1 vs 1 Ashbourne Utd

Shankill FC (Girls) 0 vs 1 Greystones Utd (Girls)

Dunboyne AFC 3 vs 0 Killegland AFC

Raheny United 3 vs 3 Bohemian FC


MGL Under 13C

Newbridge Tn 6 vs 0 Ashbourne Utd

Kilmore Celtic 2 vs 1 Maynooth Town FC

Larkview FC 0 vs 2 St Itas AFC


MGL Under 14 Premier

St Itas AFC 2 vs 2 Home Farm FC

Shelbourne FC 6 vs 0 Maynooth Town FC


MGL Under 14A

Granada 2 vs 2 Ashbourne Utd

Lusk Utd 1 vs 2 Mount Merrion YFC (Girls)

Rush Athletic FC 2 vs 0 Terenure Rangers FC

Lucan United 6 vs 1 Ratoath Harps


MGL Under 14B

Dunboyne AFC 0 vs 2 Lusk Utd

Larkview FC 6 vs 0 Home Farm FC


MGL Under 15 Premier

Kilnamanagh AFC 4 vs 4 Newbridge Tn

Terenure Rangers FC 1 vs 2 Cambridge (MGL)

Shelbourne FC 2 vs 0 Baldoyle Utd


MGL Under 15A

Kilnamanagh AFC 4 vs 2 Stamullen FC

Lakelands (Girls) 3 vs 3 Enniskerry (Girls)

Liffeybank 1 vs 5 St Itas AFC

East Meath Utd 0 vs 2 Blessington


MGL Under 16 Premier

Cherry Orchard (Girls) 2 vs 0 United FC (Navan)

Peamount Utd 2 vs 0 Dundalk FC


MGL Under 16A

Lucan United 1 vs 4 Malahide Utd

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 1 vs 3 Drogheda Boys FC

Maynooth Town FC 6 vs 1 Dunboyne AFC

Raheny United 3 vs 4 Lakelands (Girls)


MGL Under 16B

Leixlip United (Girls) 1 vs 3 Stamullen FC

Clonee Utd 4 vs 3 Lusk Utd


MGL Under 18 Premier

Enfield Celtic Girls 0 vs 2 Baldoyle Utd

Raheny United 0 vs 2 Peamount Utd

Lucan United 2 vs 2 DLR Waves (MGL)

Cabinteely FC (MGL) 2 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Clonee Utd 5 vs 1 Bohemian FC


MGL Under 18A

Rush Athletic FC 2 vs 0 Granada

St Itas AFC 3 vs 3 Greystones Utd (Girls)

Lusk Utd 1 vs 3 Baldoyle Utd



Tuesday, 11 January 2022

MGL Under 13 Premier

Newbridge Tn 2 vs 0 Clonee Utd

Shelbourne FC 2 vs 5 Kilnamanagh AFC

Glebe North 0 vs 0 Balrath FC


MGL Under 13A

Dalkey Utd 2 vs 0 Lusk Utd

Malahide Utd 4 vs 1 Stamullen FC


MGL Under 13B

Ashbourne Utd 0 vs 0 Raheny United

Killegland AFC 2 vs 2 Balscadden Boys


MGL Under 13C

St Itas AFC 2 vs 0 Dunboyne AFC

Larkview FC 6 vs 0 Balrothery FC


MGL Under 14 Premier

Malahide Utd 2 vs 4 Greystones Utd (Girls)

Maynooth Town FC 1 vs 6 Newbridge Tn


MGL Under 14A

Killester/Donnycarney 4 vs 6 Ratoath Harps

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 6 Rush Athletic FC

Lusk Utd 1 vs 3 Granada


MGL Under 14B

Greystones Utd (Girls) 1 vs 4 Larkview FC

Lusk Utd 1 vs 2 Baldoyle Utd


MGL Under 15 Premier

Newbridge Tn 1 vs 3 Cambridge (MGL)

Baldoyle Utd 1 vs 3 Terenure Rangers FC

Bohemian FC 0 vs 6 Shelbourne FC


MGL Under 15A

Stamullen FC 2 vs 4 Enniskerry (Girls)

Stepaside 1 vs 1 Kilnamanagh AFC

Larkview FC 0 vs 2 Lakelands (Girls)

St Itas AFC 2 vs 5 Marino AFC

East Meath Utd 0 vs 4 Liffeybank


MGL Under 16 Premier

United FC (Navan) 1 vs 2 Dundalk FC

Home Farm FC 1 vs 2 Cherry Orchard (Girls)


MGL Under 16A

Dunboyne AFC 3 vs 0 Raheny United


MGL Under 16B

Skerries Town FC 5 vs 4 Malahide Utd

Stamullen FC 6 vs 2 Ratoath Harps

Lusk Utd 6 vs 3 Mount Merrion YFC (Girls)

Clonee Utd 6 vs 2 Leixlip United (Girls)


MGL Under 18 Premier

Peamount Utd 6 vs 0 Leixlip United (Girls)

DLR Waves (MGL) 3 vs 1 Enfield Celtic Girls

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 2 Raheny United

Clonee Utd 3 vs 4 Cabinteely FC (MGL)


MGL Under 18A

Lakelands (Girls) 2 vs 0 Granada

Enniskerry (Girls) 6 vs 2 Terenure Rangers FC

Balbriggan FC 6 vs 0 Rush Athletic FC

Greystones Utd (Girls) 5 vs 4 Wicklow Rovers (Girls)

Lusk Utd 1 vs 1 St Itas AFC



Monday, 10 January 2022

MGL Under 13 Premier

Glebe North 1 vs 5 Newbridge Tn

Bohemian FC 1 vs 3 Kilnamanagh AFC

Clonee Utd 1 vs 0 Killester/Donnycarney


MGL Under 13A

Liffeybank 2 vs 6 Dalkey Utd

Lusk Utd 0 vs 2 Malahide Utd

Maynooth Town FC 0 vs 3 Granada

Stamullen FC 0 vs 2 Lucan United


MGL Under 13B

Killegland AFC 2 vs 2 Dundrum

Balscadden Boys 1 vs 2 Greystones Utd (Girls)

Dunboyne AFC 0 vs 3 Terenure Rangers FC


MGL Under 13C

Maynooth Town FC 2 vs 1 Balrath FC

Lucan United 0 vs 5 Marino AFC

Newbridge Tn 1 vs 3 St Itas AFC

Kilmore Celtic 0 vs 5 Larkview FC

Dunboyne AFC 3 vs 2 Balrothery FC


MGL Under 14 Premier

Newbridge Tn 6 vs 0 Malahide Utd

Greystones Utd (Girls) 1 vs 0 Clonee Utd


MGL Under 14A

Ratoath Harps 2 vs 2 Ashbourne Utd

Raheny United 4 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)

Lucan United 4 vs 0 Lusk Utd

Rush Athletic FC 6 vs 7 Granada


MGL Under 14B

Newbridge Tn 2 vs 2 Lakelands (Girls)

Baldoyle Utd 0 vs 2 Lourdes Celtic


MGL Under 15 Premier

Cambridge (MGL) 2 vs 0 Baldoyle Utd

Terenure Rangers FC 6 vs 1 Bohemian FC

Shankill FC (Girls) 6 vs 1 Greystones Utd (Girls)


MGL Under 15A

Stepaside 1 vs 1 Stamullen FC

Kilnamanagh AFC 2 vs 0 St Itas AFC

Lakelands (Girls) 2 vs 0 Blessington

Marino AFC 4 vs 0 East Meath Utd


MGL Under 16 Premier

Home Farm FC 2 vs 0 United FC (Navan)


MGL Under 16A

Lakelands (Girls) 0 vs 6 Malahide Utd

Lucan United 0 vs 3 Dunboyne AFC

Larkview FC 2 vs 6 Maynooth Town FC


MGL Under 16B

Stamullen FC 4 vs 3 Skerries Town FC

Ratoath Harps 3 vs 6 Clonee Utd

Malahide Utd 0 vs 3 Lusk Utd


MGL Under 18 Premier

Baldoyle Utd 5 vs 1 DLR Waves (MGL)

Leixlip United (Girls) 2 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Enfield Celtic Girls 1 vs 0 Bohemian FC

Raheny United 0 vs 2 Clonee Utd


MGL Under 18A

Enniskerry (Girls) 6 vs 0 Lakelands (Girls)

Rush Athletic FC 2 vs 0 Baldoyle Utd

Wicklow Rovers (Girls) 6 vs 2 Lusk Utd



Sunday, 9 January 2022

MGL Under 13 Premier

Kilnamanagh AFC 4 vs 2 Clonee Utd

Shelbourne FC 5 vs 3 Glebe North


MGL Under 13A

Granada 2 vs 4 Liffeybank

Lucan United 6 vs 0 Lusk Utd

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 0 Maynooth Town FC

Enniskerry (Girls) 2 vs 0 Stamullen FC


MGL Under 13B

Greystones Utd (Girls) 1 vs 1 Killegland AFC

Shankill FC (Girls) 6 vs 0 Bohemian FC

Dunboyne AFC 1 vs 4 Raheny United


MGL Under 13C

Larkview FC 2 vs 0 Lucan United

Dunboyne AFC 1 vs 1 Kilmore Celtic


MGL Under 14 Premier

Peamount Utd 3 vs 1 Shelbourne FC

St Itas AFC 0 vs 2 Greystones Utd (Girls)

Maynooth Town FC 2 vs 1 Malahide Utd


MGL Under 14A

Killester/Donnycarney 4 vs 0 Ashbourne Utd

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 2 Terenure Rangers FC

Lusk Utd 0 vs 0 Ratoath Harps

Granada 3 vs 4 Raheny United

Rush Athletic FC 2 vs 2 Lucan United


MGL Under 14B

Lusk Utd 3 vs 3 Newbridge Tn

Lourdes Celtic 5 vs 0 Leixlip United (Girls)

Baldoyle Utd 3 vs 2 Larkview FC


MGL Under 15 Premier

Newbridge Tn 6 vs 0 Baldoyle Utd

Bohemian FC 1 vs 2 Cambridge (MGL)

Greystones Utd (Girls) 0 vs 2 Kilnamanagh AFC

Shelbourne FC 3 vs 1 Shankill FC (Girls)


MGL Under 15A

Stamullen FC 5 vs 3 Larkview FC

St Itas AFC 3 vs 3 Stepaside

East Meath Utd 0 vs 2 Kilnamanagh AFC

Liffeybank 1 vs 5 Lakelands (Girls)


MGL Under 16 Premier

United FC (Navan) 3 vs 2 DLR Waves (MGL)

Shelbourne FC 3 vs 2 Home Farm FC


MGL Under 16A

Malahide Utd 1 vs 4 Drogheda Boys FC

Dunboyne AFC 1 vs 3 Lakelands (Girls)

Raheny United 3 vs 1 Larkview FC


MGL Under 16B

Skerries Town FC 3 vs 1 Lusk Utd

Leixlip United (Girls) 6 vs 0 Malahide Utd

Clonee Utd 3 vs 6 Stamullen FC


MGL Under 18 Premier

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 2 Peamount Utd

Cabinteely FC (MGL) 2 vs 0 Enfield Celtic Girls

Lucan United 2 vs 0 Raheny United


MGL Under 18A

Baldoyle Utd 2 vs 0 Granada

Greystones Utd (Girls) 4 vs 3 Enniskerry (Girls)

Lusk Utd 5 vs 2 Terenure Rangers FC

St Itas AFC 1 vs 1 Rush Athletic FC

Portmarnock (MGL) 2 vs 0 Wicklow Rovers (Girls)



Saturday, 8 January 2022

MGL Under 13 Premier

Glebe North 1 vs 3 Bohemian FC


MGL Under 13A

Granada 0 vs 3 Dalkey Utd

Malahide Utd 3 vs 2 Lucan United

Lusk Utd 3 vs 3 Enniskerry (Girls)

Maynooth Town FC 4 vs 1 Stamullen FC


MGL Under 13B

Greystones Utd (Girls) 3 vs 0 Dundrum

Killegland AFC 0 vs 3 Terenure Rangers FC

Bohemian FC 2 vs 5 Dunboyne AFC

Balscadden Boys 2 vs 1 Raheny United


MGL Under 13C

Ashbourne Utd 1 vs 2 Balrothery FC

Maynooth Town FC 0 vs 5 Larkview FC

Lucan United 0 vs 6 Dunboyne AFC

Newbridge Tn 3 vs 0 Kilmore Celtic


MGL Under 14A

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 5 Killester/Donnycarney

Ratoath Harps 2 vs 3 Rush Athletic FC

Raheny United 2 vs 2 Lucan United


MGL Under 14B

Greystones Utd (Girls) 4 vs 5 Dunboyne AFC

Home Farm FC 0 vs 1 Baldoyle Utd


MGL Under 15 Premier

Swords Celtic FC 3 vs 5 Newbridge Tn

Baldoyle Utd 0 vs 2 Bohemian FC

Kilnamanagh AFC 0 vs 6 Shelbourne FC


MGL Under 15A

St Itas AFC 3 vs 4 Stamullen FC

Enniskerry (Girls) 5 vs 0 Liffeybank

Lakelands (Girls) 0 vs 2 Marino AFC


MGL Under 16 Premier

Shelbourne FC 6 vs 2 United FC (Navan)

Home Farm FC 2 vs 6 Peamount Utd


MGL Under 16A

Dunboyne AFC 0 vs 4 Malahide Utd

Drogheda Boys FC 2 vs 0 Maynooth Town FC

Lakelands (Girls) 5 vs 2 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Lucan United 0 vs 2 Larkview FC


MGL Under 16B

Malahide Utd 4 vs 3 Ratoath Harps

Stamullen FC 5 vs 6 Mount Merrion YFC (Girls)

Lusk Utd 4 vs 0 Leixlip United (Girls)

Clonee Utd 2 vs 0 Skerries Town FC


MGL Under 18 Premier

Baldoyle Utd 6 vs 1 Cabinteely FC (MGL)

Enfield Celtic Girls 2 vs 0 Raheny United


MGL Under 18A

Granada 0 vs 6 St Itas AFC

Balbriggan FC 5 vs 0 Baldoyle Utd

Rush Athletic FC 2 vs 0 Wicklow Rovers (Girls)



Friday, 7 January 2022

MGL Under 13 Premier

Bohemian FC 1 vs 3 Shelbourne FC

Balrath FC 0 vs 0 Killester/Donnycarney

Clonee Utd 2 vs 2 Glebe North


MGL Under 13A

Dalkey Utd 6 vs 2 Lucan United

Enniskerry (Girls) 0 vs 1 Malahide Utd

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 2 Granada

Stamullen FC 0 vs 6 Liffeybank

Maynooth Town FC 5 vs 2 Lusk Utd


MGL Under 13B

Dundrum 0 vs 5 Shankill FC (Girls)

Terenure Rangers FC 0 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Raheny United 2 vs 0 Killegland AFC

Balscadden Boys 0 vs 3 Bohemian FC


MGL Under 13C

Balrath FC 0 vs 4 St Itas AFC

Larkview FC 1 vs 2 Marino AFC

Newbridge Tn 2 vs 1 Lucan United


MGL Under 14 Premier

St Itas AFC 3 vs 1 Malahide Utd

Greystones Utd (Girls) 3 vs 0 Home Farm FC


MGL Under 14A

Rush Athletic FC 4 vs 3 Ashbourne Utd

Lucan United 4 vs 0 Terenure Rangers FC

Raheny United 6 vs 2 Ratoath Harps


MGL Under 14B

Baldoyle Utd 5 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Larkview FC 1 vs 2 Newbridge Tn

Leixlip United (Girls) 0 vs 5 Home Farm FC


MGL Under 15 Premier

Greystones Utd (Girls) 2 vs 0 Swords Celtic FC


MGL Under 15A

Liffeybank 1 vs 3 Larkview FC

Lakelands (Girls) 3 vs 1 Kilnamanagh AFC


MGL Under 16A

Raheny United 0 vs 1 Drogheda Boys FC


MGL Under 16B

Skerries Town FC 4 vs 6 Leixlip United (Girls)

Ratoath Harps 3 vs 3 Lusk Utd


MGL Under 18 Premier

Raheny United 1 vs 6 Baldoyle Utd

Lucan United 4 vs 6 Peamount Utd

Clonee Utd 2 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Enfield Celtic Girls 0 vs 2 Leixlip United (Girls)


MGL Under 18A

Wicklow Rovers (Girls) 2 vs 0 Granada

St Itas AFC 0 vs 5 Balbriggan FC

Lusk Utd 3 vs 3 Greystones Utd (Girls)

Rush Athletic FC 3 vs 2 Terenure Rangers FC



Thursday, 6 January 2022

MGL Under 13 Premier

Bohemian FC 4 vs 0 Newbridge Tn

Shelbourne FC 4 vs 0 Clonee Utd

Killester/Donnycarney 1 vs 2 Glebe North


MGL Under 13A

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 3 vs 4 Dalkey Utd

Malahide Utd 1 vs 0 Maynooth Town FC

Granada 2 vs 0 Stamullen FC

Liffeybank 6 vs 1 Lusk Utd


MGL Under 13B

Terenure Rangers FC 6 vs 0 Dundrum

Ashbourne Utd 0 vs 0 Balscadden Boys

Greystones Utd (Girls) 3 vs 1 Raheny United


MGL Under 13C

Ashbourne Utd 1 vs 0 Lucan United

Maynooth Town FC 1 vs 4 Newbridge Tn

Marino AFC 6 vs 1 Dunboyne AFC

St Itas AFC 6 vs 0 Balrothery FC


MGL Under 14 Premier

Clonee Utd 2 vs 0 St Itas AFC

Home Farm FC 0 vs 3 Newbridge Tn

Peamount Utd 5 vs 1 Maynooth Town FC


MGL Under 14A

Granada 1 vs 1 Killester/Donnycarney

Lusk Utd 1 vs 6 Rush Athletic FC

Terenure Rangers FC 2 vs 0 Ratoath Harps


MGL Under 14B

Lourdes Celtic 2 vs 0 Lakelands (Girls)

Greystones Utd (Girls) 2 vs 2 Leixlip United (Girls)

Newbridge Tn 4 vs 2 Home Farm FC


MGL Under 15 Premier

Greystones Utd (Girls) 0 vs 2 Newbridge Tn

Baldoyle Utd 0 vs 6 Shankill FC (Girls)


MGL Under 15A

East Meath Utd 0 vs 4 Stamullen FC

Stepaside 0 vs 1 Lakelands (Girls)


MGL Under 16 Premier

Peamount Utd 2 vs 1 United FC (Navan)


MGL Under 16A

Drogheda Boys FC 6 vs 0 Lucan United

Dunboyne AFC 3 vs 1 Larkview FC


MGL Under 16B

Lusk Utd 3 vs 2 Stamullen FC

Leixlip United (Girls) 0 vs 0 Ratoath Harps

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 2 Skerries Town FC

Clonee Utd 3 vs 0 Malahide Utd


MGL Under 18 Premier

Baldoyle Utd 4 vs 2 Leixlip United (Girls)

Peamount Utd 2 vs 0 Enfield Celtic Girls

DLR Waves (MGL) 2 vs 0 Raheny United

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 2 Lucan United

Bohemian FC 4 vs 4 Cabinteely FC (MGL)


MGL Under 18A

Granada 0 vs 2 Terenure Rangers FC

Balbriggan FC 4 vs 2 Wicklow Rovers (Girls)

Baldoyle Utd 3 vs 0 St Itas AFC



Wednesday, 5 January 2022

MGL Under 13 Premier

Glebe North 3 vs 6 Kilnamanagh AFC

Clonee Utd 0 vs 6 Bohemian FC

Killester/Donnycarney 0 vs 0 Shelbourne FC


MGL Under 13A

Liffeybank 0 vs 6 Malahide Utd

Lusk Utd 0 vs 2 Granada

Maynooth Town FC 3 vs 1 Lucan United

Stamullen FC 0 vs 6 St Joseph's Sallynoggin (Girls)


MGL Under 13B

Dundrum 0 vs 1 Dunboyne AFC

Killegland AFC 3 vs 2 Ashbourne Utd

Bohemian FC 1 vs 2 Greystones Utd (Girls)

Balscadden Boys 3 vs 3 Shankill FC (Girls)

Raheny United 0 vs 2 Terenure Rangers FC


MGL Under 13C

Kilmore Celtic 0 vs 2 St Itas AFC


MGL Under 14 Premier

Home Farm FC 2 vs 1 Malahide Utd

Shelbourne FC 3 vs 4 Clonee Utd

Greystones Utd (Girls) 0 vs 3 Peamount Utd


MGL Under 14A

Terenure Rangers FC 2 vs 0 Ashbourne Utd

Ratoath Harps 3 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)

Lucan United 4 vs 0 Granada


MGL Under 14B

Home Farm FC 4 vs 2 Lusk Utd

Leixlip United (Girls) 2 vs 0 Dunboyne AFC

Larkview FC 2 vs 2 Lourdes Celtic


MGL Under 15 Premier

Kilnamanagh AFC 2 vs 0 Baldoyle Utd

Terenure Rangers FC 5 vs 1 Swords Celtic FC


MGL Under 15A

Stamullen FC 6 vs 1 Liffeybank

Enniskerry (Girls) 2 vs 2 Stepaside

Kilnamanagh AFC 6 vs 0 Larkview FC

Lakelands (Girls) 2 vs 0 St Itas AFC

Marino AFC 2 vs 2 Blessington


MGL Under 16 Premier

United FC (Navan) 0 vs 2 Cherry Orchard (Girls)

Dundalk FC 3 vs 4 Peamount Utd


MGL Under 16A

Malahide Utd 6 vs 0 Raheny United

Lakelands (Girls) 1 vs 2 Drogheda Boys FC

Larkview FC 1 vs 3 St Joseph's Sallynoggin (Girls)


MGL Under 16B

Stamullen FC 2 vs 1 Leixlip United (Girls)


MGL Under 18 Premier

Leixlip United (Girls) 0 vs 1 DLR Waves (MGL)

Enfield Celtic Girls 2 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Raheny United 0 vs 2 Bohemian FC


MGL Under 18A

Rush Athletic FC 1 vs 6 Greystones Utd (Girls)

Portmarnock (MGL) 4 vs 2 Lusk Utd



Tuesday, 4 January 2022

MGL Under 13 Premier

Clonee Utd 0 vs 4 Newbridge Tn

Kilnamanagh AFC 3 vs 1 Shelbourne FC

Bohemian FC 1 vs 0 Killester/Donnycarney

Balrath FC 1 vs 1 Glebe North


MGL Under 13A

Lucan United 6 vs 4 Liffeybank

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 2 vs 0 Lusk Utd


MGL Under 13B

Raheny United 3 vs 2 Dundrum

Greystones Utd (Girls) 0 vs 2 Ashbourne Utd

Terenure Rangers FC 3 vs 3 Bohemian FC

Dunboyne AFC 3 vs 0 Balscadden Boys


MGL Under 13C

Dunboyne AFC 1 vs 4 Balrath FC

Marino AFC 6 vs 0 Ashbourne Utd

St Itas AFC 6 vs 0 Lucan United

Larkview FC 2 vs 2 Newbridge Tn


MGL Under 14 Premier

Clonee Utd 4 vs 1 Home Farm FC

Peamount Utd 6 vs 1 Newbridge Tn


MGL Under 14A

Lusk Utd 0 vs 6 Terenure Rangers FC

Rush Athletic FC 2 vs 3 Raheny United


MGL Under 14B

Lusk Utd 3 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Baldoyle Utd 2 vs 1 Leixlip United (Girls)


MGL Under 15 Premier

Shelbourne FC 4 vs 0 Newbridge Tn

Baldoyle Utd 0 vs 6 Balrath FC

Bohemian FC 1 vs 6 Kilnamanagh AFC

Greystones Utd (Girls) 1 vs 3 Terenure Rangers FC


MGL Under 15A

East Meath Utd 0 vs 4 Lakelands (Girls)


MGL Under 16 Premier

Dundalk FC 2 vs 0 United FC (Navan)


MGL Under 16A

Maynooth Town FC 0 vs 1 Lakelands (Girls)

Raheny United 3 vs 2 Lucan United


MGL Under 16B

Malahide Utd 6 vs 3 Skerries Town FC

Ratoath Harps 2 vs 6 Stamullen FC

Leixlip United (Girls) 3 vs 1 Clonee Utd


MGL Under 18 Premier

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 2 Baldoyle Utd

DLR Waves (MGL) 2 vs 4 Peamount Utd

Clonee Utd 4 vs 4 Enfield Celtic Girls

Cabinteely FC (MGL) 2 vs 0 Raheny United



Monday, 3 January 2022

MGL Under 13 Premier

Newbridge Tn 2 vs 0 Glebe North

Kilnamanagh AFC 1 vs 2 Bohemian FC

Killester/Donnycarney 0 vs 0 Clonee Utd


MGL Under 13A

Malahide Utd 1 vs 1 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Granada 4 vs 5 Lucan United

Liffeybank 5 vs 2 Enniskerry (Girls)

Lusk Utd 2 vs 0 Stamullen FC


MGL Under 13B

Ashbourne Utd 2 vs 2 Terenure Rangers FC

Greystones Utd (Girls) 1 vs 0 Shankill FC (Girls)

Killegland AFC 2 vs 3 Dunboyne AFC

Bohemian FC 1 vs 1 Raheny United


MGL Under 13C

Balrath FC 0 vs 2 Kilmore Celtic

Ashbourne Utd 0 vs 3 Larkview FC

Maynooth Town FC 1 vs 6 St Itas AFC

Lucan United 0 vs 5 Balrothery FC

Newbridge Tn 2 vs 1 Dunboyne AFC


MGL Under 14 Premier

Malahide Utd 0 vs 2 Peamount Utd

Newbridge Tn 1 vs 4 Greystones Utd (Girls)

Maynooth Town FC 1 vs 3 Shelbourne FC


MGL Under 14A

Terenure Rangers FC 1 vs 5 Rush Athletic FC


MGL Under 14B

Greystones Utd (Girls) 0 vs 6 Lourdes Celtic

Lusk Utd 2 vs 0 Dunboyne AFC

Newbridge Tn 2 vs 2 Baldoyle Utd

Home Farm FC 1 vs 3 Larkview FC


MGL Under 15 Premier

Newbridge Tn 1 vs 6 Shankill FC (Girls)

Cambridge (MGL) 2 vs 0 Greystones Utd (Girls)


MGL Under 15A

Stamullen FC 5 vs 4 Marino AFC

Larkview FC 2 vs 0 St Itas AFC


MGL Under 16 Premier

United FC (Navan) 6 vs 0 Home Farm FC

Shelbourne FC 1 vs 0 Cherry Orchard (Girls)

DLR Waves (MGL) 3 vs 3 Dundalk FC


MGL Under 16A

Malahide Utd 4 vs 1 Lucan United

Drogheda Boys FC 4 vs 3 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Lakelands (Girls) 2 vs 0 Raheny United


MGL Under 16B

Leixlip United (Girls) 3 vs 2 Mount Merrion YFC (Girls)

Skerries Town FC 4 vs 1 Stamullen FC

Clonee Utd 6 vs 1 Ratoath Harps


MGL Under 18 Premier

Baldoyle Utd 3 vs 1 Clonee Utd

Peamount Utd 6 vs 3 Bohemian FC

DLR Waves (MGL) 2 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Leixlip United (Girls) 3 vs 2 Cabinteely FC (MGL)

Enfield Celtic Girls 0 vs 2 Lucan United


MGL Under 18A

Granada 0 vs 2 Lusk Utd

Balbriggan FC 1 vs 2 Greystones Utd (Girls)

Terenure Rangers FC 3 vs 6 St Itas AFC

Portmarnock (MGL) 3 vs 0 Lakelands (Girls)



Sunday, 2 January 2022

MGL Under 13 Premier

Killester/Donnycarney 0 vs 2 Newbridge Tn

Clonee Utd 2 vs 6 Kilnamanagh AFC


MGL Under 13A

Lusk Utd 0 vs 5 Dalkey Utd

Stamullen FC 0 vs 2 Malahide Utd

Enniskerry (Girls) 0 vs 3 Granada

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 5 vs 1 Lucan United

Maynooth Town FC 2 vs 2 Liffeybank


MGL Under 13B

Bohemian FC 4 vs 2 Dundrum

Raheny United 2 vs 0 Ashbourne Utd

Dunboyne AFC 1 vs 3 Greystones Utd (Girls)

Balscadden Boys 2 vs 2 Killegland AFC


MGL Under 13C

Balrothery FC 2 vs 3 Maynooth Town FC

St Itas AFC 1 vs 0 Marino AFC


MGL Under 14 Premier

Greystones Utd (Girls) 2 vs 0 Malahide Utd

Newbridge Tn 6 vs 0 Maynooth Town FC


MGL Under 14A

Lucan United 5 vs 1 Ashbourne Utd


MGL Under 14B

Home Farm FC 1 vs 1 Lakelands (Girls)

Larkview FC 6 vs 1 Greystones Utd (Girls)


MGL Under 15 Premier

Terenure Rangers FC 0 vs 1 Newbridge Tn

Shelbourne FC 6 vs 0 Cambridge (MGL)

Shankill FC (Girls) 3 vs 1 Kilnamanagh AFC


MGL Under 15A

Liffeybank 0 vs 6 Stepaside

Blessington 2 vs 2 St Itas AFC

Marino AFC 2 vs 2 Kilnamanagh AFC


MGL Under 16 Premier

DLR Waves (MGL) 2 vs 0 United FC (Navan)


MGL Under 16A

Raheny United 2 vs 1 Dunboyne AFC

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 6 vs 2 Maynooth Town FC

Lucan United 1 vs 2 Lakelands (Girls)


MGL Under 16B

Ratoath Harps 2 vs 6 Mount Merrion YFC (Girls)

Lusk Utd 1 vs 1 Skerries Town FC


MGL Under 18 Premier

Lucan United 0 vs 2 Baldoyle Utd

Cabinteely FC (MGL) 2 vs 6 Peamount Utd

Clonee Utd 0 vs 6 DLR Waves (MGL)

Bohemian FC 2 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Raheny United 2 vs 0 Leixlip United (Girls)


MGL Under 18A

Portmarnock (MGL) 6 vs 0 Granada

St Itas AFC 4 vs 5 Enniskerry (Girls)

Baldoyle Utd 4 vs 2 Greystones Utd (Girls)

Wicklow Rovers (Girls) 4 vs 0 Terenure Rangers FC



Saturday, 1 January 2022

MGL Under 13 Premier

Newbridge Tn 0 vs 0 Shelbourne FC

Balrath FC 4 vs 0 Clonee Utd


MGL Under 13A

Dalkey Utd 6 vs 0 Liffeybank

Malahide Utd 2 vs 0 Lusk Utd

Granada 2 vs 0 Maynooth Town FC

Lucan United 6 vs 1 Stamullen FC


MGL Under 13B

Dundrum 5 vs 1 Killegland AFC

Ashbourne Utd 1 vs 2 Bohemian FC

Greystones Utd (Girls) 3 vs 0 Balscadden Boys

Shankill FC (Girls) 2 vs 0 Raheny United

Terenure Rangers FC 4 vs 0 Dunboyne AFC


MGL Under 13C

Balrath FC 0 vs 2 Lucan United

Ashbourne Utd 0 vs 2 Newbridge Tn

St Itas AFC 2 vs 1 Larkview FC


MGL Under 14 Premier

Malahide Utd 0 vs 5 Newbridge Tn

Peamount Utd 2 vs 0 St Itas AFC

Maynooth Town FC 4 vs 2 Home Farm FC


MGL Under 14A

Killester/Donnycarney 4 vs 0 Terenure Rangers FC

Ashbourne Utd 2 vs 2 Ratoath Harps

Mount Merrion YFC (Girls) 3 vs 4 Raheny United

Granada 6 vs 2 Rush Athletic FC


MGL Under 14B

Greystones Utd (Girls) 2 vs 3 Home Farm FC


MGL Under 15 Premier

Newbridge Tn 3 vs 1 Kilnamanagh AFC

Bohemian FC 2 vs 0 Greystones Utd (Girls)


MGL Under 15A

Stamullen FC 2 vs 6 Kilnamanagh AFC

Enniskerry (Girls) 2 vs 4 Lakelands (Girls)

Stepaside 2 vs 3 Marino AFC


MGL Under 16 Premier

United FC (Navan) 0 vs 2 Shelbourne FC

Cherry Orchard (Girls) 2 vs 2 Dundalk FC


MGL Under 16A

Dunboyne AFC 2 vs 0 Lucan United

Maynooth Town FC 6 vs 0 Larkview FC


MGL Under 16B

Skerries Town FC 2 vs 3 Clonee Utd

Ratoath Harps 5 vs 1 Malahide Utd


MGL Under 18 Premier

Baldoyle Utd 6 vs 2 Enfield Celtic Girls

Peamount Utd 2 vs 0 Raheny United

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 2 Cabinteely FC (MGL)


MGL Under 18A

Lakelands (Girls) 3 vs 2 Terenure Rangers FC

Granada 0 vs 2 Rush Athletic FC

Balbriggan FC 4 vs 0 Portmarnock (MGL)

Greystones Utd (Girls) 6 vs 1 St Itas AFC



Sunday, 5 December 2021

MGL Under 13C

Newbridge Tn 2 vs 0 Maynooth Town FC



Sunday, 28 November 2021

MGL Under 13C

Maynooth Town FC 2 vs 0 Balrothery FC



Sunday, 31 October 2021

MGL Under 13C

Larkview FC 6 vs 0 Maynooth Town FC



Sunday, 3 October 2021

MGL Under 14B

Dunboyne AFC 0 vs 2 Lourdes Celtic



Sunday, 26 September 2021

MGL Under 14B

Lourdes Celtic 4 vs 4 Baldoyle Utd



Sunday, 19 September 2021

MGL Under 14B

Lourdes Celtic 0 vs 2 Dunboyne AFC



Sunday, 5 September 2021

MGL Under 15 Premier

Terenure Rangers FC 1 vs 6 Shankill FC (Girls)



Sunday, 29 August 2021

MGL Under 15 Premier

Shankill FC (Girls) 6 vs 0 Cambridge (MGL)



Thursday, 1 January 1970

MGL Under 13A

Stamullen FC 0 vs 6 Dalkey Utd




You are here: Home » Results