Fixtures
Saturday, 18 May 2024
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 B
Skerries Town FC vs Willows FC , Towns Pk
Sunday, 19 May 2024
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 Premier
Skerries Town FC vs Clonee Utd, Towns Pk
Donacarney Celtic vs Dunboyne AFC, Blackhills
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 Premier
Marino AFC vs Clonee Utd, Location TBA
Laytown Utd vs Dunboyne AFC, Seafield Laytown
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 A
Kinsealy United vs East Meath Utd, Kettles Lane, Kinsealy.
Rivervalley Rangers vs Maynooth Town FC, Rivervalley Pk/Ridgewood
Balrothery FC vs Rush Athletic FC, Glebe Park
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 B
Portrane Athletic vs Tyrrelstown United, Portrane Rd
Ratoath Harps vs Balrath Girls/Boys F.C., CHC Pk
Ayrfield Utd FC vs Laytown Utd, Foxhill Park
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 C
Rush Athletic FC vs Swords Manor FC, St Catherine's Pk
East Meath Utd vs Baldoyle Utd, Minnestown Rd
Marino AFC vs Balscadden FC , 9aside Marino Institute of Education/11aside Marino Pk/Mount Temple
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 A
Artane/Beaumont vs Ayrfield Utd FC, Rockfield Pk
Maynooth Town FC vs Balbriggan FC, Rathcoffey Rd
Kinsealy United vs Rush Athletic FC, Kettles Lane, Kinsealy.
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 B
Ashbourne Utd vs Kinsealy United , Archerstown Grounds
Rush Athletic FC vs Tyrrelstown United, St Catherine's Pk
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 C
Donacarney Celtic vs Killester/Donnycarney, Blackhills
Marino AFC vs Balrath FC, Location TBA
Malahide Utd vs Dingle Utd, Malahide Castle
Cloghertown Utd vs Grange Woodbine FC, Paddy McGuinness Pk
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 D
Ayrfield Utd FC vs Bohemian FC, Foxhill Park
Rivervalley Rangers vs Skerries Town FC, Rivervalley Pk/Ridgewood
Clonee Utd vs Tyrrelstown United, Damastown
Under 15 Divisions Under 15 A
Donacarney Celtic vs Balbriggan FC, Blackhills
Glebe North vs Hartstown Huntstown FC, Craoibhin Park
Malahide Utd vs Maynooth Town FC, Malahide Castle
Under 16 Divisions Under 16 Premier
Skerries Town FC vs Maynooth Town FC, Towns Pk
Balbriggan FC vs Dunboyne AFC, St Molagas Pk
Under 16 Divisions Under 16 B
Willows FC vs Portrane Athletic, Poppintree Pk No3
Under 16 Divisions Under 16 C
Trinity Donaghmede vs Swords Manor FC, Fr Collins Pk
Under 18 Divisions Under 18 Premier
Glebe North vs Donacarney Celtic, Craoibhin Park
Artane/Beaumont vs Swords Manor FC, Rockfield Pk
Under 18 Divisions Under 18 A2
Balrath Girls/Boys F.C. vs Rush Athletic FC, Kentstown National School
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 D
Maynooth Town FC vs Liffeybank, Rathcoffey Rd
Tyrrelstown United vs Skerries Town FC, Tyrrelstown Pk
Kinsealy United vs East Meath Utd, Kettles Lane, Kinsealy.
Under 17 Divisions Under 17 A
Ashbourne Utd vs Artane/Beaumont, Archerstown Grounds
Under 17 Divisions Under 17 B
Cloghertown Utd vs Malahide Utd, Paddy McGuinness Pk
Tuesday, 21 May 2024
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 A
St Itas AFC vs Dunboyne AFC, Ballymastone
Ashbourne Utd vs Glebe North, Archerstown Grounds
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 Premier
Skerries Town FC vs Laytown Utd, Towns Pk
Clonee Utd vs Dunboyne AFC, Damastown
Ratoath Harps vs Donacarney Celtic, CHC Pk
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 A
Rivervalley Rangers vs Balrothery FC, Rivervalley Pk/Ridgewood
East Meath Utd vs Rush Athletic FC, Minnestown Rd
Ratoath Harps vs Maynooth Town FC, CHC Pk
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 B
Skerries Town FC vs Donacarney Celtic, Towns Pk
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 B
Portrane Athletic vs Ayrfield Utd FC, Portrane Rd
Balrath Girls/Boys F.C. vs Tyrrelstown United, Kentstown National School
Laytown Utd vs Ratoath Harps, Seafield Laytown
Under 15 Divisions (Saturday) Under 15 A
Ballymun United vs Maynooth Town FC, Location TBA
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 D
Skerries Town FC vs St Columban's S/B, Towns Pk
Baldoyle Utd vs Liffeybank, Brookstone Road, Baldoyle Clubhouse (
Wednesday, 22 May 2024
Under 14 Divisions (Saturday) Under 14 A
Stamullen FC vs Balbriggan FC, Gormanstown Castle
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 C
Malahide Utd vs Cloghertown Utd, Malahide Castle
Under 15 Divisions (Saturday) Under 15 A
Maynooth Town FC vs Skerries Town FC, Rathcoffey Rd
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 D
Skerries Town FC vs East Meath Utd, Towns Pk
Tyrrelstown United vs Kinsealy United , Tyrrelstown Pk
Thursday, 23 May 2024
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 Premier
Dunboyne AFC vs Donacarney Celtic, Summerhill Rd
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 B
Darndale FC vs Rush Athletic FC, Darndale Pk
Balbriggan FC vs Willows FC , St Molagas Pk
Donacarney Celtic vs Skerries Town FC, Blackhills
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 D
Malahide Utd vs Ratoath Harps, Malahide Castle
Ashbourne Utd vs Grange Woodbine FC, Archerstown Grounds
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 B
Rush Athletic FC vs St Itas AFC, St Catherine's Pk
Swords Manor FC vs Kinsealy United , Brackenstown Rd
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 C
Portrane Athletic vs Malahide Utd, Portrane Rd
Killester/Donnycarney vs Donacarney Celtic, SSG Maypark/11asaide Priorswood
Grange Woodbine FC vs Marino AFC, Woodbine Rd
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 D
St Columban's S/B vs Baldoyle Utd, Glin Rd
Friday, 24 May 2024
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 Premier
Skerries Town FC vs Ratoath Harps, Towns Pk
Under 15 Divisions (Saturday) Under 15 A
Maynooth Town FC vs Rush Athletic FC, Rathcoffey Rd
Saturday, 25 May 2024
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 A
Dunboyne AFC vs St Itas AFC, Summerhill Rd
Glebe North vs Ashbourne Utd, Craoibhin Park
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 B
Willows FC vs Darndale FC, Poppintree Pk No3
Donacarney Celtic vs Stamullen FC, Blackhills
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 C
Artane/Beaumont vs Rivervalley Rangers , Rockfield Pk
Clonee Utd vs Laytown Utd, Damastown
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 D
Balbriggan FC vs Grange Woodbine FC, St Molagas Pk
Artane/Beaumont vs Ashbourne Utd, Rockfield Pk
Under 14 Divisions (Saturday) Under 14 A
Balbriggan FC vs Bohemian FC, St Molagas Pk
Sunday, 26 May 2024
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 Premier
Donacarney Celtic vs Clonee Utd, Blackhills
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 Premier
Ratoath Harps vs Skerries Town FC, CHC Pk
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 A
Maynooth Town FC vs East Meath Utd, Rathcoffey Rd
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 B
Tyrrelstown United vs Ratoath Harps, Tyrrelstown Pk
Balrath Girls/Boys F.C. vs Laytown Utd, Kentstown National School
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 C
Marino AFC vs Rush Athletic FC, 9aside Marino Institute of Education/11aside Marino Pk/Mount Temple
Swords Manor FC vs East Meath Utd, Brackenstown Rd
Balscadden FC vs Baldoyle Utd, Ring Commons
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 A
Maynooth Town FC vs Artane/Beaumont, Rathcoffey Rd
Kinsealy United vs Ayrfield Utd FC, Kettles Lane, Kinsealy.
Rush Athletic FC vs Balbriggan FC, St Catherine's Pk
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 B
Kinsealy United vs Skerries Town FC, Kettles Lane, Kinsealy.
Tyrrelstown United vs Lusk Utd, Tyrrelstown Pk
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 C
Killester/Donnycarney vs Malahide Utd, SSG Maypark/11asaide Priorswood
Balrath FC vs Portrane Athletic, Kentstown National School
Dingle Utd vs Grange Woodbine FC, John Paul Pk 1 /Broombridge
Donacarney Celtic vs Marino AFC, Blackhills
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 D
Ayrfield Utd FC vs Skerries Town FC, Foxhill Park
Bohemian FC vs Laytown Utd, Phoenix Park
East Meath Utd vs Clonee Utd, Minnestown Rd
Tyrrelstown United vs Rivervalley Rangers, Tyrrelstown Pk
Under 18 Divisions Under 18 Premier
Swords Manor FC vs Artane/Beaumont, Brackenstown Rd
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 D
Skerries Town FC vs Maynooth Town FC, Towns Pk
Liffeybank vs Kinsealy United , St Catherines Pk D15
Baldoyle Utd vs Tyrrelstown United, Brookstone Road, Baldoyle Clubhouse (
St Columban's S/B vs East Meath Utd, Glin Rd
Tuesday, 28 May 2024
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 A
Skerries Town FC vs Glebe North, Towns Pk
Ashbourne Utd vs St Itas AFC, Archerstown Grounds
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 A
Rivervalley Rangers vs East Meath Utd, Rivervalley Pk/Ridgewood
Kinsealy United vs Balrothery FC, Kettles Lane, Kinsealy.
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 B
Tyrrelstown United vs Balrath Girls/Boys F.C., Tyrrelstown Pk
Ayrfield Utd FC vs Portrane Athletic, Foxhill Park
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 C
East Meath Utd vs Swords Manor FC, Minnestown Rd
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 D
Kinsealy United vs Liffeybank, Kettles Lane, Kinsealy.
St Columban's S/B vs Tyrrelstown United, Glin Rd
East Meath Utd vs Baldoyle Utd, Minnestown Rd
Wednesday, 29 May 2024
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 B
Stamullen FC vs Darndale FC, Gormanstown Castle
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 C
Laytown Utd vs Maynooth Town FC, Seafield Laytown
Under 14 Divisions (Saturday) Under 14 A
Balbriggan FC vs Ratoath Harps, St Molagas Pk
Bohemian FC vs St Itas AFC, Phoenix Park
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 C
Cloghertown Utd vs Portrane Athletic, Paddy McGuinness Pk
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 D
Rivervalley Rangers vs Bohemian FC, Rivervalley Pk/Ridgewood
Kinsealy United vs Tyrrelstown United, Kettles Lane, Kinsealy.
Thursday, 30 May 2024
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 Premier
Balbriggan FC vs Dunboyne AFC, St Molagas Pk
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 Premier
Donacarney Celtic vs Clonee Utd, Blackhills
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 A
Balrothery FC vs Ratoath Harps, Glebe Park
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 B
Skerries Town FC vs Darndale FC, Towns Pk
Stamullen FC vs Donacarney Celtic, Gormanstown Castle
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 C
Rivervalley Rangers vs Artane/Beaumont, Rivervalley Pk/Ridgewood
Maynooth Town FC vs Clonee Utd, Rathcoffey Rd
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 C
Rush Athletic FC vs Marino AFC, St Catherine's Pk
Swords Manor FC vs Baldoyle Utd, Brackenstown Rd
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 A
Kinsealy United vs Glebe North, Kettles Lane, Kinsealy.
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 B
Rush Athletic FC vs Skerries Town FC, St Catherine's Pk
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 C
Malahide Utd vs Killester/Donnycarney, Malahide Castle
Friday, 31 May 2024
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 A
Rivervalley Rangers vs Rush Athletic FC, Rivervalley Pk/Ridgewood
Saturday, 1 June 2024
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 B
Willows FC vs Balbriggan FC, Poppintree Pk No3
Darndale FC vs Stamullen FC, Darndale Pk
Rush Athletic FC vs Donacarney Celtic, St Catherine's Pk
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 C
Clonee Utd vs Artane/Beaumont, Damastown
Ashbourne Utd vs Rivervalley Rangers , Archerstown Grounds
Under 14 Divisions (Saturday) Under 14 A
St Itas AFC vs Balbriggan FC, Ballymastone
Bohemian FC vs Maynooth Town FC, Phoenix Park
Sunday, 2 June 2024
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 Premier
Dunboyne AFC vs Donacarney Celtic, Summerhill Rd
Clonee Utd vs Skerries Town FC, Damastown
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 A
Ratoath Harps vs Kinsealy United , CHC Pk
Rush Athletic FC vs Maynooth Town FC, St Catherine's Pk
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 C
Swords Manor FC vs Marino AFC, Brackenstown Rd
Balscadden FC vs Rush Athletic FC, Ring Commons
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 A
Artane/Beaumont vs Maynooth Town FC, Rockfield Pk
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 B
Skerries Town FC vs Kinsealy United , Towns Pk
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 C
Marino AFC vs Portrane Athletic, 9aside Marino Institute of Education/11aside Marino Pk/Mount Temple
Grange Woodbine FC vs Killester/Donnycarney, Woodbine Rd
Balrath FC vs Dingle Utd, Kentstown National School
Donacarney Celtic vs Malahide Utd, Blackhills
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 D
Skerries Town FC vs East Meath Utd, Towns Pk
Tyrrelstown United vs Bohemian FC, Tyrrelstown Pk
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 D
Liffeybank vs Maynooth Town FC, St Catherines Pk D15
Kinsealy United vs Skerries Town FC, Kettles Lane, Kinsealy.
Tuesday, 4 June 2024
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 A
Kinsealy United vs Rush Athletic FC, Kettles Lane, Kinsealy.
Ratoath Harps vs Balrothery FC, CHC Pk
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 A
Maynooth Town FC vs Ayrfield Utd FC, Rathcoffey Rd
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 D
Liffeybank vs Baldoyle Utd, St Catherines Pk D15
Wednesday, 5 June 2024
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 Premier
Skerries Town FC vs Dunboyne AFC, Towns Pk
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 B
Rush Athletic FC vs Skerries Town FC, St Catherine's Pk
Under 14 Divisions (Saturday) Under 14 A
Bohemian FC vs Balbriggan FC, Phoenix Park
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 D
Clonee Utd vs Bohemian FC, Damastown
Laytown Utd vs Rivervalley Rangers, Seafield Laytown
Thursday, 6 June 2024
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 B
Rush Athletic FC vs Balbriggan FC, St Catherine's Pk
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 B
Rush Athletic FC vs Kinsealy United , St Catherine's Pk
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 C
Cloghertown Utd vs Malahide Utd, Paddy McGuinness Pk
Marino AFC vs Killester/Donnycarney, 9aside Marino Institute of Education/11aside Marino Pk/Mount Temple
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 D
Maynooth Town FC vs St Columban's S/B, Rathcoffey Rd
Saturday, 8 June 2024
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 B
Stamullen FC vs Rush Athletic FC, Gormanstown Castle
Darndale FC vs Skerries Town FC, Darndale Pk
Under 14 Divisions (Saturday) Under 14 A
Maynooth Town FC vs Balbriggan FC, Rathcoffey Rd
Sunday, 9 June 2024
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 C
Marino AFC vs Swords Manor FC, 9aside Marino Institute of Education/11aside Marino Pk/Mount Temple
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 A
Glebe North vs Maynooth Town FC, Craoibhin Park
Artane/Beaumont vs Balbriggan FC, Rockfield Pk
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 C
Balrath FC vs Marino AFC, Kentstown National School
Killester/Donnycarney vs Portrane Athletic, SSG Maypark/11asaide Priorswood
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 D
Tyrrelstown United vs Ashbourne Utd, Tyrrelstown Pk
Bohemian FC vs Rivervalley Rangers, Phoenix Park
Clonee Utd vs Kinsealy United , Damastown
Laytown Utd vs Skerries Town FC, Seafield Laytown
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 D
Kinsealy United vs Maynooth Town FC, Kettles Lane, Kinsealy.
Tuesday, 11 June 2024
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 D
Maynooth Town FC vs Kinsealy United , Rathcoffey Rd
St Columban's S/B vs Liffeybank, Glin Rd
Wednesday, 12 June 2024
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 D
Clonee Utd vs Rivervalley Rangers, Damastown
Thursday, 13 June 2024
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 B
Willows FC vs Stamullen FC, Poppintree Pk No3
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 C
Balrath FC vs Killester/Donnycarney, Kentstown National School
Sunday, 16 June 2024
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 A
Maynooth Town FC vs Glebe North, Rathcoffey Rd
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 D
Clonee Utd vs Skerries Town FC, Damastown
Ayrfield Utd FC vs Laytown Utd, Foxhill Park
Bohemian FC vs East Meath Utd, Phoenix Park
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 D
Baldoyle Utd vs Maynooth Town FC, Brookstone Road, Baldoyle Clubhouse (
Sunday, 23 June 2024
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 D
Tyrrelstown United vs Ayrfield Utd FC, Tyrrelstown Pk
Laytown Utd vs Bohemian FC, Seafield Laytown
Wednesday, 26 June 2024
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 D
Kinsealy United vs Bohemian FC, Kettles Lane, Kinsealy.