Fixtures
Sunday, 16 June 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Donacarney Celtic 0 vs 2 Lusk Utd
Saturday, 15 June 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Ashbourne Utd 2 vs 0 Donacarney Celtic
Friday, 14 June 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Donacarney Celtic 0 vs 2 Killester/Donnycarney
Thursday, 13 June 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
Killester/Donnycarney 1 vs 1 St Columban's S/B
Laytown Utd 2 vs 3 Ashbourne Utd
Balscadden FC 1 vs 0 Swords Celtic FC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Bohemian FC 2 vs 0 Maynooth Town FC
Donacarney Celtic 0 vs 2 Rush Athletic FC
Wednesday, 12 June 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 Premier
United Girls FC 0 vs 2 Ballyoulster United AFC
Stepaside FC (MGL) 0 vs 0 Swords Celtic FC
Tuesday, 11 June 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Maynooth Town FC 0 vs 2 Donacarney Celtic
Clonee Utd 0 vs 0 Balrath Girls/Boys F.C.
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
Tyrrelstown United 0 vs 4 Killester/Donnycarney
St Columban's S/B 2 vs 0 Malahide Utd
Laytown Utd 0 vs 2 Balscadden FC
Ashbourne Utd 4 vs 3 Swords Celtic FC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Maynooth Town FC 2 vs 3 Ashbourne Utd
Lusk Utd 6 vs 1 Bohemian FC
Liffeybank 2 vs 0 Donacarney Celtic
Monday, 10 June 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 Premier
Mount Merrion YFC (Girls) 1 vs 1 United Girls FC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Skerries Town FC 0 vs 2 Malahide Utd
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Rivervalley Rangers 2 vs 0 Donacarney Celtic
Sunday, 9 June 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 Premier
Stepaside FC (MGL) 1 vs 2 Ballyoulster United AFC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Donacarney Celtic 4 vs 0 St Itas AFC
Maynooth Town FC 2 vs 0 Bohemian FC
Skerries Town FC 0 vs 2 Clonee Utd
Malahide Utd 6 vs 0 Kinnegad Juniors AFC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
St Itas AFC 2 vs 1 Balscadden FC
Malahide Utd 2 vs 0 Liffeybank
Swords Celtic FC 2 vs 2 Tyrrelstown United
Ashbourne Utd 4 vs 1 St Columban's S/B
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Bohemian FC 4 vs 1 Liffeybank
Lusk Utd 0 vs 5 Killester/Donnycarney
Maynooth Town FC 2 vs 0 Donacarney Celtic
Rivervalley Rangers 0 vs 0 Rush Athletic FC
Ratoath Harps 4 vs 0 Ashbourne Utd
Saturday, 8 June 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Maynooth Town FC 2 vs 0 Skerries Town FC
Bohemian FC 0 vs 2 Malahide Utd
Friday, 7 June 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
St Itas AFC 0 vs 2 Balrath Girls/Boys F.C.
Skerries Town FC 0 vs 2 Maynooth Town FC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
St Itas AFC 0 vs 2 Ashbourne Utd
Thursday, 6 June 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
St Itas AFC 0 vs 0 Maynooth Town FC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
Swords Celtic FC 2 vs 0 St Itas AFC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Ashbourne Utd 1 vs 0 Bohemian FC
Wednesday, 5 June 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 Premier
Ballyoulster United AFC 2 vs 0 United Girls FC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Skerries Town FC 0 vs 2 St Itas AFC
Clonee Utd 2 vs 0 Bohemian FC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
Laytown Utd 0 vs 2 Tyrrelstown United
St Itas AFC 1 vs 1 Killester/Donnycarney
St Columban's S/B 0 vs 1 Swords Celtic FC
Ashbourne Utd 3 vs 4 Liffeybank
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Killester/Donnycarney 1 vs 1 Rush Athletic FC
Maynooth Town FC 0 vs 3 Lusk Utd
Donacarney Celtic 2 vs 0 Liffeybank
Ratoath Harps 2 vs 0 Rivervalley Rangers
Tuesday, 4 June 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Bohemian FC 0 vs 2 Donacarney Celtic
Maynooth Town FC 2 vs 0 St Itas AFC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
St Itas AFC 0 vs 2 Tyrrelstown United
Monday, 3 June 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 Premier
Swords Celtic FC 1 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Balrath Girls/Boys F.C. 2 vs 0 Bohemian FC
St Itas AFC 1 vs 2 Donacarney Celtic
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Lusk Utd 1 vs 1 Rush Athletic FC
Sunday, 2 June 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Balrath Girls/Boys F.C. 1 vs 2 Malahide Utd
Skerries Town FC 0 vs 5 Bohemian FC
Maynooth Town FC 0 vs 2 Clonee Utd
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
St Columban's S/B 2 vs 0 St Itas AFC
Liffeybank 1 vs 0 Balscadden FC
Ashbourne Utd 0 vs 1 Laytown Utd
Killester/Donnycarney 4 vs 0 Tyrrelstown United
Swords Celtic FC 2 vs 1 Malahide Utd
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Killester/Donnycarney 2 vs 0 Bohemian FC
Ashbourne Utd 2 vs 0 Maynooth Town FC
Liffeybank 0 vs 3 Ratoath Harps
Thursday, 30 May 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Clonee Utd 1 vs 1 St Itas AFC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
Killester/Donnycarney 5 vs 2 Laytown Utd
Swords Celtic FC 2 vs 0 Liffeybank
St Itas AFC 0 vs 2 St Columban's S/B
Tyrrelstown United 1 vs 1 Balscadden FC
Wednesday, 29 May 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Kinnegad Juniors AFC 1 vs 0 Maynooth Town FC
Tuesday, 28 May 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 Premier
Ballyoulster United AFC 2 vs 0 Swords Celtic FC
United Girls FC 2 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
St Itas AFC 5 vs 0 Skerries Town FC
Clonee Utd 1 vs 1 Donacarney Celtic
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
Liffeybank 1 vs 2 St Columban's S/B
Killester/Donnycarney 0 vs 0 Swords Celtic FC
Balscadden FC 1 vs 0 Laytown Utd
Ashbourne Utd 0 vs 0 Malahide Utd
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Maynooth Town FC 1 vs 1 Liffeybank
Ashbourne Utd 1 vs 1 Lusk Utd
Bohemian FC 0 vs 6 Killester/Donnycarney
Ratoath Harps 6 vs 2 Donacarney Celtic
Sunday, 26 May 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 Premier
United Girls FC 1 vs 3 Swords Celtic FC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Malahide Utd 1 vs 3 Donacarney Celtic
Skerries Town FC 1 vs 3 Balrath Girls/Boys F.C.
Bohemian FC 0 vs 0 Maynooth Town FC
St Itas AFC 3 vs 3 Clonee Utd
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
Tyrrelstown United 2 vs 0 St Itas AFC
St Columban's S/B 3 vs 1 Killester/Donnycarney
Swords Celtic FC 2 vs 0 Balscadden FC
Malahide Utd 0 vs 0 Laytown Utd
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Bohemian FC 0 vs 3 Ratoath Harps
Lusk Utd 4 vs 0 Maynooth Town FC
Rush Athletic FC 2 vs 1 Donacarney Celtic
Ashbourne Utd 1 vs 6 Killester/Donnycarney
Saturday, 25 May 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 Premier
Stepaside FC (MGL) 2 vs 0 Lusk Utd
Friday, 24 May 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 Premier
Mount Merrion YFC (Girls) 2 vs 0 Lusk Utd
Thursday, 23 May 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 Premier
Lusk Utd 0 vs 2 Ballyoulster United AFC
Wednesday, 22 May 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 Premier
Lusk Utd 0 vs 2 United Girls FC
Tuesday, 21 May 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
Malahide Utd 3 vs 0 Swords Celtic FC
Balscadden FC 1 vs 1 Tyrrelstown United
Liffeybank 1 vs 3 Killester/Donnycarney
Ashbourne Utd 6 vs 1 St Itas AFC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Lusk Utd 2 vs 2 Ratoath Harps
Rush Athletic FC 6 vs 0 Liffeybank
Bohemian FC 0 vs 3 Donacarney Celtic
Maynooth Town FC 1 vs 6 Killester/Donnycarney
Sunday, 19 May 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 Premier
Lusk Utd 0 vs 4 Swords Celtic FC
Stepaside FC (MGL) 2 vs 1 United Girls FC
Ballyoulster United AFC 0 vs 2 Mount Merrion YFC (Girls)
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Bohemian FC 0 vs 2 Balrath Girls/Boys F.C.
Donacarney Celtic 6 vs 0 Skerries Town FC
Kinnegad Juniors AFC 0 vs 2 Clonee Utd
St Itas AFC 3 vs 1 Malahide Utd
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
Killester/Donnycarney 3 vs 0 Malahide Utd
Balscadden FC 0 vs 1 St Itas AFC
Liffeybank 2 vs 2 Tyrrelstown United
Laytown Utd 0 vs 0 Swords Celtic FC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Ashbourne Utd 2 vs 1 Liffeybank
Bohemian FC 0 vs 2 Lusk Utd
Killester/Donnycarney 5 vs 2 Ratoath Harps
Donacarney Celtic 2 vs 0 Rivervalley Rangers
Rush Athletic FC 6 vs 0 Maynooth Town FC
Sunday, 12 May 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 Premier
Swords Celtic FC 2 vs 0 Lusk Utd
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Bohemian FC 4 vs 1 Kinnegad Juniors AFC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
St Columban's S/B 1 vs 2 Liffeybank
St Itas AFC 0 vs 0 Laytown Utd
Tyrrelstown United 3 vs 2 Malahide Utd
Ashbourne Utd 0 vs 1 Balscadden FC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Liffeybank 0 vs 3 Lusk Utd
Maynooth Town FC 0 vs 6 Rush Athletic FC
Tuesday, 7 May 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 Premier
United Girls FC 0 vs 2 Lusk Utd
Swords Celtic FC 0 vs 0 Ballyoulster United AFC
Mount Merrion YFC (Girls) 2 vs 1 Stepaside FC (MGL)
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Balrath Girls/Boys F.C. 5 vs 0 Clonee Utd
St Itas AFC 1 vs 0 Bohemian FC
Malahide Utd 2 vs 1 Skerries Town FC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
Liffeybank 2 vs 3 Swords Celtic FC
Laytown Utd 3 vs 0 St Itas AFC
Malahide Utd 1 vs 1 St Columban's S/B
Ashbourne Utd 1 vs 1 Tyrrelstown United
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Ratoath Harps 0 vs 5 Killester/Donnycarney
Maynooth Town FC 2 vs 0 Bohemian FC
Liffeybank 0 vs 1 Ashbourne Utd
Rivervalley Rangers 0 vs 2 Lusk Utd
Sunday, 5 May 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Malahide Utd 4 vs 1 Bohemian FC
Balrath Girls/Boys F.C. 1 vs 1 Donacarney Celtic
Kinnegad Juniors AFC 3 vs 1 Skerries Town FC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
Balscadden FC 0 vs 0 Ashbourne Utd
St Columban's S/B 6 vs 0 Laytown Utd
Liffeybank 6 vs 3 Malahide Utd
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Rivervalley Rangers 0 vs 2 Ratoath Harps
Lusk Utd 1 vs 0 Liffeybank
Bohemian FC 1 vs 1 Ashbourne Utd
Killester/Donnycarney 5 vs 1 Donacarney Celtic
Sunday, 28 April 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 Premier
Lusk Utd 1 vs 5 Mount Merrion YFC (Girls)
Swords Celtic FC 0 vs 2 United Girls FC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Malahide Utd 0 vs 0 Balrath Girls/Boys F.C.
Clonee Utd 3 vs 0 Skerries Town FC
Donacarney Celtic 4 vs 0 Bohemian FC
Kinnegad Juniors AFC 0 vs 1 St Itas AFC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
Balscadden FC 1 vs 1 St Columban's S/B
St Itas AFC 0 vs 2 Liffeybank
Tyrrelstown United 2 vs 1 Laytown Utd
Swords Celtic FC 4 vs 3 Killester/Donnycarney
Malahide Utd 3 vs 4 Ashbourne Utd
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Killester/Donnycarney 5 vs 0 Maynooth Town FC
Rush Athletic FC 3 vs 0 Ashbourne Utd
Rivervalley Rangers 1 vs 2 Bohemian FC
Lusk Utd 3 vs 3 Donacarney Celtic
Ratoath Harps 6 vs 0 Liffeybank
Sunday, 21 April 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 Premier
Lusk Utd 2 vs 6 Stepaside FC (MGL)
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Clonee Utd 6 vs 0 Kinnegad Juniors AFC
Skerries Town FC 2 vs 6 Donacarney Celtic
Balrath Girls/Boys F.C. 0 vs 0 St Itas AFC
Malahide Utd 4 vs 0 Maynooth Town FC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
Killester/Donnycarney 5 vs 2 Ashbourne Utd
Tyrrelstown United 2 vs 4 St Columban's S/B
Liffeybank 1 vs 1 St Itas AFC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Ratoath Harps 3 vs 1 Maynooth Town FC
Donacarney Celtic 6 vs 0 Bohemian FC
Lusk Utd 4 vs 0 Rivervalley Rangers
Liffeybank 0 vs 2 Rush Athletic FC
Sunday, 14 April 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Kinnegad Juniors AFC 2 vs 3 Bohemian FC
Malahide Utd 2 vs 0 St Itas AFC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
Malahide Utd 0 vs 4 Tyrrelstown United
Killester/Donnycarney 3 vs 0 Liffeybank
Sunday, 7 April 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Kinnegad Juniors AFC 2 vs 2 Malahide Utd
Balrath Girls/Boys F.C. 4 vs 0 Skerries Town FC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
Liffeybank 1 vs 1 Ashbourne Utd
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Donacarney Celtic 1 vs 0 Maynooth Town FC
Liffeybank 1 vs 0 Bohemian FC
Ratoath Harps 0 vs 3 Rush Athletic FC
Wednesday, 3 April 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Ashbourne Utd 1 vs 1 Rush Athletic FC
Tuesday, 26 March 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 Premier
United Girls FC 1 vs 2 Stepaside FC (MGL)
Sunday, 24 March 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Bohemian FC 2 vs 0 St Itas AFC
Malahide Utd 1 vs 1 Clonee Utd
Maynooth Town FC 0 vs 2 Kinnegad Juniors AFC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
Malahide Utd 0 vs 3 St Itas AFC
Liffeybank 2 vs 2 Laytown Utd
Tyrrelstown United 2 vs 0 Ashbourne Utd
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Rivervalley Rangers 0 vs 2 Ashbourne Utd
Bohemian FC 0 vs 2 Rush Athletic FC
Killester/Donnycarney 6 vs 3 Lusk Utd
Sunday, 3 March 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Donacarney Celtic 4 vs 0 Kinnegad Juniors AFC
Clonee Utd 1 vs 0 Malahide Utd
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
Laytown Utd 4 vs 0 Malahide Utd
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Donacarney Celtic 2 vs 0 Ratoath Harps
Sunday, 25 February 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 Premier
Ballyoulster United AFC 6 vs 1 Lusk Utd
Swords Celtic FC 3 vs 0 Stepaside FC (MGL)
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Bohemian FC 1 vs 3 Clonee Utd
Donacarney Celtic 0 vs 0 Malahide Utd
Skerries Town FC 1 vs 1 Kinnegad Juniors AFC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
Malahide Utd 0 vs 1 Killester/Donnycarney
Tyrrelstown United 2 vs 2 Swords Celtic FC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Ratoath Harps 6 vs 0 Bohemian FC
Donacarney Celtic 2 vs 1 Ashbourne Utd
Liffeybank 0 vs 6 Killester/Donnycarney
Rush Athletic FC 3 vs 0 Rivervalley Rangers
Sunday, 18 February 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
St Itas AFC 2 vs 1 Malahide Utd
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Ratoath Harps 4 vs 1 Lusk Utd
Ashbourne Utd 0 vs 0 Rivervalley Rangers
Sunday, 11 February 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Balrath Girls/Boys F.C. 1 vs 0 Kinnegad Juniors AFC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
Killester/Donnycarney 1 vs 0 St Itas AFC
Malahide Utd 0 vs 4 Balscadden FC
Tyrrelstown United 2 vs 1 Liffeybank
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Maynooth Town FC 1 vs 4 Ratoath Harps
Sunday, 28 January 2024
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 A
Maynooth Town FC 1 vs 3 Malahide Utd
St Itas AFC 5 vs 4 Kinnegad Juniors AFC
Bohemian FC 2 vs 1 Skerries Town FC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 B
St Columban's S/B 3 vs 1 Tyrrelstown United
Laytown Utd 0 vs 2 Killester/Donnycarney
St Itas AFC 1 vs 6 Swords Celtic FC
MGL 9 aside Under 12 MGL Under 12 C
Liffeybank 2 vs 4 Maynooth Town FC
Killester/Donnycarney 6 vs 0 Rivervalley Rangers
Ashbourne Utd 1 vs 1 Ratoath Harps
Rush Athletic FC 2 vs 2 Lusk Utd
You are here: Home » Results