NDSL Fixtures 31st May to 10th June 2022
All Fixtures Subject to change. Please Note Some Time Changes
Please Note - All Fixtures are Subject to Change by Fixture Secretaries. (Last Update 8am 31/5/22 DQ)
NDSL Fixtures Tuesday 7th June 2022
Under 12Premier (Saturday)
St Ita’s AFC v Ratoath Harps Ballymastone 7pm M Wright
Skerries Town FC v Balbriggan FC Red Town Pk 7pm Liam Conlon
Clonee Utd v Kilmount FC Damastown 7pm M Gilys
Under 12B (Saturday)
Clonee Utd v Skerries Town FC Damastown 7pm S Vasilenko
Rush Athletic FC v Balbriggan FC St Catherine's Pk 7pm Ronan Kelly
Under 12C (Saturday)
Willows FC Red v Glebe North Poppintree Pk No3 7pm P Conway OFF
Under 12C (Sunday)
Portrane Athletic v Lusk Utd Portrane Rd 7pm I Wasiak
Laytown Utd v Balrothery FC Seafield Pk 7.45pm John O'Brien
Under 12D (Sunday)
Ashbourne Utd v Grange Woodbine FC Archerstown Grounds 6.30pm N Rogers OFF
Balrath FC v Killester/Donnycarney OFF
Under 12C (Sunday)
Ashbourne Utd v Laytown Utd Archerstown Grounds 7pm B Sherry
Under 12D (Sunday)
Kinsealy United v Cloghertown Utd Kettles Lane 7pm G Murphy
East Meath Utd v Killester/Donnycarney Minnestown Rd 7pm C Casey
Under 13A (Saturday)
Willows FC v Dingle Utd Poppintree Pk No3 6.30pm P Conway OFF
Under 13Premier (Sunday)
Donacarney Celtic v Baldoyle Utd Castlemartin 6.30pm F Pourhassan
Balbriggan FC v Ratoath Harps St Molagas Pk 7pm Peter Dowling
Skerries Town FC v Dunboyne AFC Mourne View 7pm K Doyle
Rivervalley Rangers v East Meath Utd Ridgewood Pk 7pm Sean Hand
Under 13B (Saturday)
Lusk Utd v Rush Athletic FC Station Rd 7pm W Scully
Under 14Premier (Sunday)
Balbriggan FC v Maynooth Town FC St Molagas Pk 7pm J Dalton
Under 14B (Sunday)
Balrothery FC v Balscadden Boys Glebe Pk 7pm Liam Conlon OFF
Under 14B (Saturday)
Balrath FC v Willows FC Kentstown Village Pk 7pm G McManus
Under 14C (Sunday)
Malahide Utd v Kinsealy United Malahide Castle 7pm B Emerson OFF
Howth Celtic AFC v Trinity Donaghmede Celtic Pk 7pm K Greene OFF
Under 15A (Saturday)
Marino AFC v Artane/Beaumont Marino Pk 7pm A Bracken
Under 17A
Clonee Utd v Balbriggan FC Damastown 7pm Jim Smith
Under 17B
Donacarney Celtic v Beggsboro FC Castlemartin 7pm Lee Conroy
Howth Celtic AFC v Portrane Athletic Celtic Pk 7pm G Higgins
Under 18A
Dunshaughlin Youths v Mid-Sutton FC Dunshaughlin Business Pk 7pm G Hickson
Ratoath Harps v Sportslink CHC Pk 7pm D Kitson
Under 18B
Donacarney Celtic v Rivervalley Rangers Castlemartin 7.45pm F Pourhassan
Malahide Utd v Dunboyne AFC Malahide Castle 7pm Brian Cleary
Artane/Beaumont v Rush Athletic FC Rockfield Pk 7pm J McDonnell
NDSL Fixtures Thursday 9th June 2022
Under 12A (Sunday)
Baldoyle Utd v Ratoath Harps Seagrange Green 7pm N Foley
Under 13Premier (Sunday)
East Meath Utd v Rivervalley Rangers Minnestown Rd 7pm Liam Conlon OFF
Skerries Town FC v Donacarney Celtic Mourne View 7pm W Scully OFF
Dunboyne AFC v Balbriggan FC Summerhill Rd 7pm A McGovern
Under 14C (Sunday)
Skerries Town FC v Maynooth Town FC Towns Pk 7pm Peter Dowling OFF
Under 15A
Donacarney Celtic v Balbriggan FC Castlemartin 7pm K Doyle
Under 15C
Bohemian FC v Balrothery FC Phoenix Pk 7pm Timara Lawless
Under 15D
Ratoath Harps v St. Paul's Artane CHC Pk 7pm G Hickson
Raheny United v Malahide Utd St Anne's Pk 7pm S Vasikenko
Under 16C
Balrath FC v Lusk Utd Kentstown Village Pk 7pm D Kitson
Under 17B
St Itas v Howth Celtic Ballymastone 7pm A Spierin
NDSL 11aside Fixtures Friday 10th June 2022
Under 12A (Sunday)
Ratoath Harps v Baldoyle Utd CHC Pk 7pm G Hickson
Under 12C (Sunday)
Balrothery FC v Ashbourne Utd Glebe Pk 7pm Liam Conlon OFF
Lusk Utd v Portrane Athletic Dun Emer Ave 7pm Peter Dowling OFF
Under 12D (Sunday)
Balrath FC v Ashbourne Utd Balrath Pk 7pm D Kitson OFF
Grange Woodbine FC v Killester/Donnycarney Woodbine Rd 7pm Liam Byrne OFF
Under 12C (Sunday)
Portrane Athletic v Lusk Utd Portrane Rd 7pm I Wasiak OFF
Laytown Utd v Balrothery FC Seafield Pk 7.45pm John O'Brien OFF
Under 12D (Sunday)
Ashbourne Utd v Grange Woodbine FC Archerstown Grounds 6.30pm N Rogers OFF
Balrath FC v Killester/Donnycarney OFF
Under 13Premier (Sunday)
Baldoyle Utd v Rivervalley Rangers Racecourse Pk 7pm J Dawson OFF
Under 13B (Sunday)
Malahide Utd v Lusk Utd Malahide Castle 7pm G Murphy
Under 14Premier (Sunday)
Donacarney Celtic v Skerries Town FC Castlemartin 7pm W Scully OFF
Under 14C (Sunday)
Grange Woodbine FC v Maynooth Town FC Woodbine Rd 7pm B Emerson OFF
McKelvey Celtic v St John Vianney FC Northway Pk 7pm P Geraghty OFF
Under 16Premier
Kinsealy United v Donacarney Celtic Kettles Lane 7pm S Domican
East Meath Utd v Baldoyle Utd Minnestown Rd 7pm Lee Conroy
Under 16A
Artane/Beaumont v Dunshaughlin Youths Rockfield Pk 7pm J McDonnell
Dunboyne AFC v Donacarney Celtic Archerstown Grounds 7pm B Sherry
Under 16B
Balrothery FC v Maynooth Town FC Blue Glebe Pk 7pm K Doyle
Baldoyle Utd v Maynooth Town FC Red Racecourse Pk 7pm G Higgins
Swords Manor FC v Portrane Athletic Brackenstown Rd 7pm P Cumiskey
Under 17A
Dunshaughlin Youths v Clonee Utd Dunshaughlin Business Pk 7pm Peter Kelly
NDSL Fixtures Saturday 11th June 2022
Under 12Premier
Clonee Utd v St Ita’s AFC Damastown 10am S Vasilenko
NDSL Fixtures Sunday 12th June 2022
Under 12Premier
Maynooth Town FC v Donacarney Celtic Rathcoffey Rd 10am P Lynch
Under 12A
Baldoyle Utd v Dunboyne AFC Seagrange Green 10am Dean Turner
East Meath Utd v Ratoath Harps Minnestown Rd 10am Liam Conlon
Under 12C
Portrane Athletic v Ashbourne Utd Portrane Rd 10am L Brennan
Under 12D
Swords Manor FC v Killester/Donnycarney Brackenstown Rd 10am M Wright
Kinsealy United v Rivervalley Rangers Kettles Lane, Kinsealy. 10am Reece Byrne
Under 13Premier
Skerries Town FC v Ratoath Harps Mourne View 10am C Gaffney
East Meath Utd v Donacarney Celtic Minnestown Rd 11.15am Liam Conlon
Rivervalley Rangers v Dunboyne AFC Ridgewood Pk 10am Sean Hand
Under 13A
Dunboyne AFC v Laytown Utd Summerhill Rd 10am D Kitson
Lusk Utd v Balbriggan FC Station Rd 10am Peter Dowling
Under 13B
Balrothery FC v Marino AFC Glebe Pk 10am W Scully
Under 14C
Maynooth Town FC v Grange Woodbine FC Rathcoffey Rd 10am S Vasilenko
Under 15C
Balbriggan FC v Bohemian FC St Molagas Pk 10am Joe Boylan
Under 15D
St Columban's S/B v Ratoath Harps Glin Rd 10am J McDonnell
Malahide Utd v Balrath FC Malahide Castle 10.30am S Domcian
Under 16Premier
Glebe North v Kinsealy United Town Park 10.30am Ronan Kelly
Baldoyle Utd v Balbriggan FC Racecourse Pk 11.30am Dean Turner
Under 16B
Maynooth Town FC Blue v Baldoyle Utd Rathcoffey Rd 11.15am S Vasilenko
Maynooth Town FC Red v Portrane Athletic Rathcoffey Rd 11.15am P Lynch
Under 17 A
Balbriggan FC v Clonee Utd St Molagas Pk 11.15am Joe Boylan
Under 17B
St Ita’s AFC v Beggsboro FC Ballymastone 11am Brian Hand
Portrane Athletic v Trinity Donaghmede Portrane Rd 11.15am L Brennan
Maynooth Town FC v Howth Celtic AFC Rathcoffey Rd 1pm S Vasilenko
Under 18B
Ashbourne Utd v Donacarney Celtic Archerstown Grounds 11am G Hickson
Dunboyne AFC v Rivervalley Rangers Summerhill Rd 11.15am D Kitson
NDSL Fixtures Tuesday 14th June 2022
Under 15D
St. Paul's Artane v Ratoath Harps Lein Rd 7pm G Murphy
Under 16B
Portrane Athletic v Balrothery FC Portrane Rd 7pm F Pourhassan
Swords Manor v Maynooth Town Blue Brackenstown Rd 7pm Brian Cleary
Under 17B
Swords Celtic FC v Howth Celtic AFC Balheary Reservoir 7pm Ronan Kelly
Under 18B
Ashbourne Utd v Artane/Beaumont Archerstown Grounds 7pm G McManus